/    /    /    /  

Saloos Erotika 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
97
ks
Bez DPH 80 Kč

Saloos Erotika 5 ml

Saloos Erotika je směs éterických olejů ve směsi kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena. Pečlivě vybrané kombinace vonných silic dala vzniknout smyslnému oleji, který se stane požitkem pro oba partnery. Užijte si se svým drahým/svou drahou vzájemnou masáž, která nejen uvolní svaly a odplaví stres, ale také vás příjemně naladí díky svým afrodiziakálním účinkům.

Základ směsi tvoří kvalitní rostlinné oleje, a sice mandlový, makadamiový, meruňkový a slunečnicový. Ty mají vynikající výživné účinky na pokožku, nádherně ji zvláční a zanechají sametově hebkou. Kombinace éterických olejů ze santalového dřeva a ylang-ylang nejen uvolní napětí ve svalech a pomůže zahnat stres, ale především působí afrodiziakálně, podpoří potenci a poradí si i s frigiditou. Navodí příjemné pocity ve chvílích strávených s partnerem, a dokonale se tak hodí pro smyslnou masáž, která se stane příjemnou milostnou předehrou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mandlový olej, Makadamiový olej, meruňkový olej, Slunečnicový olej, éterický olej santalové dřevo, éterický olej ylang-ylang
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz