/    /    /    /  

Diochi Estrozin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Klouby a svaly, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Estrozin 50 ml

Kapky Diochi Estrozin využívají kombinaci bylin, která aktivně pomáhá ženám při menstruaci, stabilizuje cyklus a také působí pozitivně v období menopauzy. Přírodní fytohormony napomáhají tělu vytvářet chybějící estrogen, a eliminují tak problémy spojené s jejich nedostatkem.

Bylinné kapky nejenom že pomáhají ženám v přechodu, ale také napomáhají snadněji se vyrovnat s nepříznivými příznaky menopauzy, jako je nadměrné pocení, padání vlasů a jiné. Bylinky celkově harmonizují hormonální systém a navrací ženskému tělu vitalitu. Kromě toho kapky stabilizují nepravidelný menstruační cyklus, upravují jej a eliminují nepříjemné projevy s ním spojené, jako jsou vytrvalé bolesti hlavy, nevolnost či bolesti břicha.

Bylinné kapky pro zdraví

Kapky Diochi Estrozin jsou vysoce kvalitním přírodním produktem využívajícím rostlinných výtažků a jejich účinků na lidský organismus. Obsahuje vyváženou směs bylin, které harmonizují metabolické pochody ve vašem těle a přispívají k jeho celkovému ozdravení. Vycházejí z poznatků tradičního bylinkářství s moderními aspekty.

Hormonální rovnováha

Diochi Estrozin je bylinný přípravek ve formě kapek, který se snadno dávkuje a jeho použití je pohodlné. Je vhodný zejména pro ženy v hormonálně náročných obdobích. Aktivně jim pomáhá při menstruaci a zmírňuje případné obtíže, jako je zadržování vody, otoky, přibírání na váze, nepříjemné křeče či bolesti hlavy. Pomáhá také při zažívacích obtížích.

Přírodní hormony

Jak je známo, tak i byliny obsahují rostlinné hormony, které jsou často známé také pod názvem fytohormony. Právě ty pomáhají ustanovit rovnováhu ve vašem těle a podporují tvorbu estrogenu, který je pro ženský organismus nezbytný a jeho nedostatky se dokážou výrazně projevit. Kapky tak nenásilně doplňují zásobu estrogenu a ulevují od obtíží.

Úleva při menopauze

Kapky Diochi jsou také skvělým přípravkem v období menopauzy. Tato doba je velice náročná a tělo si těžko zvyká na nedostatek hormonů. Kapky Estrozin jsou proto vhodným doplňkem, který pomůže organismu se na tento nový stav postupně adaptovat. Estrozin ale pomáhá také při menstruaci, kdy stabilizuje pravidelný cyklus a navrací ženskému tělu vitalitu.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Estrozin 50 ml

Kvapky Diochi Estrozin využívajú kombináciu bylín, ktoré aktívne pomáhajú ženám pri menštruácii, stabilizujú cyklus a tiež pôsobia pozitívne v období menopauzy. Prírodné fytohormóny napomáhajú telu vytvárať chýbajúci estrogén a eliminujú tak problémy spojené s ich nedostatkom.

Bylinné kvapky nielenže pomáhajú ženám v prechode, ale tiež napomáhajú pri ľahšom vyrovnávaní sa s nepriaznivými príznakmi menopauzy, ako je nadmerné potenie, padanie vlasov a iné. Bylinky celkovo harmonizujú hormonálny systém a navracajú ženskému telu vitalitu. Okrem toho kvapky stabilizujú nepravidelný menštruačný cyklus, upravujú ho a eliminujú nepríjemné prejavy s ním spojené, ako sú vytrvalé bolesti hlavy, nevoľnosť či bolesti brucha.

Bylinné kvapky pre zdravie

Kvapky Diochi Estrozin sú vysokokvalitným prírodným produktom využívajúcim rastlinné výťažky a ich účinky na ľudský organizmus. Obsahujú vyváženú zmes bylín, ktorá harmonizuje metabolické pochody vo vašom tele a prispieva k jeho celkovému ozdraveniu. Vychádzajú z poznatkov tradičného bylinárstva s modernými aspektmi.

Hormonálna rovnováha

Diochi Estrozin je bylinný prípravok vo forme kvapiek, ktorý sa jednoducho dávkuje a jeho použitie je pohodlné. Je vhodný predovšetkým pre ženy a v hormonálne náročných obdobiach. Aktívne napomáha ženám pri menštruácii a zmierňuje prípadné ťažkosti, ako je zadržiavanie vody, opuchy, priberanie na váhe, nepríjemné kŕče či bolesti hlavy. Pomáha tiež pri tráviacich ťažkostiach.

Prírodné hormóny

Ako je známe, tak aj byliny obsahujú rastlinné hormóny, ktoré sú často známe tiež pod názvom fytohormóny. Práve tieto hormóny pomáhajú nastoliť rovnováhu vo vašom tele a podporujú tvorbu estrogénu, ktorý je pre ženský organizmus nevyhnutý a jeho nedostatky sa dokážu výrazne prejaviť. Kvapky tak nenásilne dopĺňajú zásobu estrogénu a uľavujú od ťažkostí.

Úľava pri menopauze

Kvapky Diochi sú tiež vynikajúcim prípravkom v období menopauzy. Toto obdobie je veľmi náročné a telo si ťažko zvyká na nedostatok hormónov. Kvapky Estrozin sú preto vhodným doplnkom, ktorý pomôže organizmu sa na tento nový stav postupne adaptovať. Estrozin však pomáha takisto pri menštruácii, kedy stabilizuje pravidelný cyklus a navracia ženskému telu vitalitu.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Užívání bioinformačních kapek Estrozin a doporučené dávkování

Zajímalo by mě, na jak dlouho mi vydrží balení bioinformačních kapek Estrozin, pokud dodržím doporučené ...

Vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Konopnice bledožlutá, Kontryhel žlutozelený, Srdečník srbiřský, Mochna husí (2,5 %) , Pískavice, Topolovka růžová, Měsíček lékařský, Jetel luční, Trnovník bílý, Popenec břečťanovitý, Jeřabina lékařská, Hluchavka bílá, Fenykl obecný, Lékořice Lysá
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz