/    /    /    /  

Saloos Euka-mint 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint je směs esenciálních olejů určená především k inhalaci a k dlouhodobému provonění vaše domova. Tato vonná kompozice obsahuje vyvážené tóny z esenciálních olejů z eukalyptu a máty a přináší do vašeho domova vlnu osvěžení.

Euka-mint má velice svěží aroma, které ihned zmírňuje známky únavy a nadměrného stresu. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a napomáhá celkovému zklidnění organismu. Pročišťuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy a harmonizuje atmosféru ve vaší domácnosti.

Euka-mint je směs, jenž má vliv také na fyzickou stárnku organismu. Uvolňuje dýchací trakt a napomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Použití této variace je také vhodné například při rýmě a nachlazení. Podporuje prokrvení a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Bojovník proti rýmě a nachlazení

 Vonná variace Euka-mint spojuje hned dva éterické oleje, které jsou známé svými antiseptickými a protizánětlivými účinky. Mentolový a eukalyptový olej se spolu perfektně doplňují a budou skvělým pomocníkem nejen na podzim a v zimě. Pečují o zdraví vašich dýchacích cest, pročišťují je a pomáhají při bolestech hlavy či ucpaných dutinách.

Dýchejte volně

Eukalyptus spolu s mátou uvolňují dýchací trakt a přinesou vám okamžitou úlevu. Podporují rozpouštění a vylučování hlenu a snižují otoky sliznic. Zároveň podporují mikrocirkulaci v tkáních a dodávají potřebnou energii, působí proti bolestem hlavy a přinášejí celkové osvěžení. Máta a eukalyptus navíc skvěle neutralizují veškeré nepříjemné pachy.

Energie a dobrá nálada

Éterický olej z eukalyptu a máty má vliv také na vaši psychiku. Přináší rychlou úlevu od pocitu stresu a nadměrného duševního či tělesného napětí. Je přírodním antidepresivem, dodává dobrou náladu a osvěží vaši mysl. Přináší do vaší domácnosti pocit harmonie a pohody a má silný energizující potenciál. Hodí se také do kanceláří nebo do veřejných prostor.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint je zmes esenciálnych olejov určená predovšetkým na inhaláciu a na dlhodobé prevoňanie vášho domova. Táto vonná kompozícia obsahuje vyvážené tóny z esenciálnych olejov z eukalyptu a mäty a prináša do vášho domova vlnu osvieženia.

Euka-mint veľmi sviežu arómu, ktorá ihneď zmierňuje známky únavy a nadmerného stresu. Pôsobí prirodzene antidepresívne, zlepšuje náladu a napomáha celkovému upokojeniu organizmu. Prečisťuje vzduch, odstraňuje nepríjemné pachy a harmonizuje atmosféru vo vašej domácnosti.

Euka-mint je zmes, ktorá má vplyv aj na fyzickú stárnku organizmu. Uvoľňuje dýchací trakt a napomáha udržať priechodnosť dýchacích ciest. Použitie tejto variácie je tiež vhodné napríklad pri nádche a nachladnutí. Podporuje prekrvenie a prináša vášmu telu rovnováhu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz