/    /    /    /  

Saloos Euka-mint 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint je směs esenciálních olejů určená především k inhalaci a k dlouhodobému provonění vaše domova. Tato vonná kompozice obsahuje vyvážené tóny z esenciálních olejů z eukalyptu a máty a přináší do vašeho domova vlnu osvěžení.

Euka-mint má velice svěží aroma, které ihned zmírňuje známky únavy a nadměrného stresu. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a napomáhá celkovému zklidnění organismu. Pročišťuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy a harmonizuje atmosféru ve vaší domácnosti.

Euka-mint je směs, jenž má vliv také na fyzickou stárnku organismu. Uvolňuje dýchací trakt a napomáhá udržet průchodnost dýchacích cest. Použití této variace je také vhodné například při rýmě a nachlazení. Podporuje prokrvení a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Euka-mint 10 ml

Saloos Euka-mint je zmes esenciálnych olejov určená predovšetkým na inhaláciu a na dlhodobé prevoňanie vášho domova. Táto vonná kompozícia obsahuje vyvážené tóny z esenciálnych olejov z eukalyptu a mäty a prináša do vášho domova vlnu osvieženia.

Euka-mint veľmi sviežu arómu, ktorá ihneď zmierňuje známky únavy a nadmerného stresu. Pôsobí prirodzene antidepresívne, zlepšuje náladu a napomáha celkovému upokojeniu organizmu. Prečisťuje vzduch, odstraňuje nepríjemné pachy a harmonizuje atmosféru vo vašej domácnosti.

Euka-mint je zmes, ktorá má vplyv aj na fyzickú stárnku organizmu. Uvoľňuje dýchací trakt a napomáha udržať priechodnosť dýchacích ciest. Použitie tejto variácie je tiež vhodné napríklad pri nádche a nachladnutí. Podporuje prekrvenie a prináša vášmu telu rovnováhu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz