/    /    /    /  

Ecce Vita EV OMEGA-3, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Rybí produkty
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
289
ks
Bez DPH 251 Kč

Ecce Vita EV OMEGA-3, kapsle 60 ks

Koncentrovaný rybí olej EV omega-3 je bohatý na nenasycené omega-3 mastné kyseliny a řadu vitaminů, které posilují činnost srdce i celého krevního systému, a snižují tak možnost srdeční příhody. Rybí olej také působí proti vysokému krevnímu tlaku, snižuje riziko infarktu a zlepšuje koncentraci.

Rybí olej je kromě nenasycených mastných kyselin také bohatý na vitaminy A a D. Ty jsou pro naše tělo mimořádně důležité, neboť si je samo nedokáže vytvořit. Rybí tuk snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje pružnost cév a je vhodným pomocníkem při vysokém krevním tlaku a také při mozkových příhodách.

Pravidelné užívání rybího tuku také pomáhá při redukčních dietách a při astmatu, chronickém únavovém syndromu či při poruchách činnosti ledvin.

Dávkování: Užívejte 2- 3 kapsle denně.

Upozornění: Kapsle nejsou vhodné pro děti do 3 let.

Ecce Vita EV OMEGA-3, kapsle 60 ks

Koncentrovaný rybí olej EV omega-3 je bohatý na nenasýtené omega-3 mastné kyseliny a rad vitamínov, ktoré posilňujú činnosť srdca i celého krvného systému, a znižujú tak možnosť srdcovej príhody. Rybí olej tiež pôsobí proti vysokému krvnému tlaku, znižuje riziko infarktu a zlepšuje koncentráciu.

Rybí olej je okrem nenasýtených mastných kyselín tiež bohatý na vitamíny A a D. Tie sú pre naše telo mimoriadne dôležité, lebo si ich samo nedokáže vytvoriť. Rybí tuk znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje pružnosť ciev a je vhodným pomocníkom pri vysokom krvnom tlaku a tiež pri mozgových príhodách.

Pravidelné užívanie rybieho tuku tiež pomáha pri redukčných diétach a pri astme, chronickom únavovom syndróme alebo pri poruchách činnosti obličiek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/