/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Evolve

Značka Evolve

Snažíme se žít lépe! To je heslo britské společnosti vyvíjející přírodní produkty bez škodlivin. Její produkty mají bio certifikaci francouzské organizace ECOCERT a jsou nejméně z 99,5% přírodní. Mnoho produktů Evolve má také certifikaci Vegan. Evolve používá vysoce efektivní přírodní ingredience získané z účinných přírodních superfoodů jako argan, moringa a přírodních anti aging peptidů, které byly testovány a vylepšovány přírodou, aby vznikl opravdu přírodní produkt, který účinkuje. 

Stejně tak jako o ekologii se Evolve zajímá a podporuje sociální zabezpečení ostatních v globálním hledisku. Používaný arganový olej je bio certifikovaný, získaný a vyrobený za Fair Trade podmínek v Maroku.

Jméno značky Evolve vychází z anglického slova evolve, neboli vyvíjet se. Stejně tak je snahou kosmetiky Evolve nepřetržitý vývoj a neustálé zdokonalování vyráběných produktů tak, aby byly nejen přírodní a k přírodě šetrné, ale také aby uspokojily i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Produkty Evolve jsou tak přírodní, jak jen je možné, a navíc maximálně účinné. Dopřejte si dotek přírody při péči o svou pleť. Navíc abyste mohli žít snadněji více na zelené vlně, Evolve vyrobil balení svých produktů ze 100% recyklovatelného plastu.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0