/    /    /    /    /  

Pure Fiji Exfoliační peeling 120 ml

Značka:
Množství: 120 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Pleťový přírodní peeling
Produktová řada: Pure Fiji Face Care
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
800
ks
Bez DPH 661 Kč

Pure Fiji Exfoliační peeling 120 ml

Aktuálně: Tělový peeling jsme rozhodlli vyřadit ze sortimentu, neboť obsahuje plastové mikroperličky. Ty je nemožné jakýmkoliv způsobem vyčistit z odpadních vod, znečisťují tak vodní toky, moře a oceány.

Jemný exfoliační peeling Pure Fiji lehce odstraňuje udumřelé pleťové buňky, zlepšuje prokrvení pokožky, a tím dodává pleti svěží zdravý vzhled. Díky bohatému složení s výživnými oleji a ovocnými výtažky je peeling vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Obsažené oleje z kokosového a makadamiového ořechu, kalaby a dalších exotických plodin o pokožku pečují a dodávají jí potřebné živiny i hydrataci. O odstranění suchých pleťových buněk se šetrně starají výtažky z ananasu a papáji. Díky obsahu ovocných kyselin jsou odumřelé pleťové buňky rychle a bez podráždění odstraněny. Pleť tak získává zdravý vzhled a sjednocenou barvu.

Použití: Malé množství peelingu naneste na navlhčenou pokožku obličeje a jemnými pohyby masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte oblíbený hydratační krém. Aplikujte několikrát týdně.

Pure Fiji Exfoliační peeling 120 ml

Jemný exfoliačný peeling Pure Fiji ľahko odstraňuje odumreté pleťové bunky, zlepšuje prekrvenie pokožky a tým dodáva pleti svieži zdravý vzhľad. Vďaka bohatému zloženiu s výživnými olejmi a ovocnými výťažkami je peeling vhodný na všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej.

Obsiahnuté oleje z kokosového a makadamiového orecha, kalaby a ďalších exotických plodín sa o pokožku starajú a dodávajú jej potrebné živiny a hydratáciu. O odstránenie suchých pleťových buniek sa šetrne starajú výťažky z ananásu a papáje. Vďaka obsahu ovocných kyselín sú odumreté pleťové bunky rýchlo a bez podráždenia odstránené. Pleť tak získava zdravý vzhľad a zjednotenú farbu.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Oxidized Polyethylene Homopolymers, Cetyl Alcohol, Glycerine, Polysorbate-80, Behenyl Trimethyl Ammonium Methosulfate Cetearyl Alcohol, Emulsifying Wax NF, Parfum, Ananas Sativus Fruit Extract, Carica Papaya Extract, Xantan Gum, Phenoxyethanol
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Face Care
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com