/    /    /    /    /  

Pure Fiji Exotický masážní a koupelový olej, karambola 90 ml

Značka:
Množství: 90 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 236 ml / 700 Kč 29 ml / 110 Kč
Kategorie: Koupelové oleje, Masážní oleje, Vzorky tělových olejů, Vzorky přípravků do koupele
Produktová řada: Pure Fiji Starfruit
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
300
ks
Bez DPH 248 Kč

Pure Fiji Exotický masážní a koupelový olej, karambola 90 ml

Exotický masážní a koupelový olej Pure Fiji s jemnou citrusovou vůní karamboly pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky obsahu výživných rostlinných olejů. Ty pokožku zjemňují, vyživují a zároveň ji příjemně provoní. Olej lze použít pro ošetření suché pokožky celého těla, pro relaxační masáž i jako olej do koupele.

Základ masážního oleje tvoří kokosový olej, bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Kokosový olej pokožku zjemňuje, posiluje a zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, zatímco makadamiový olej pokožku tonizuje a regeneruje.

Masážní olej je navíc obohacen o oleje z kalaby a tungovníku moluckého, které pleť hojí, eliminují vznik podráždění a uvolňují bolavé namožené svaly. Kombinace pečujících olejů zjemňuje pokožku celého těla, dodává pleti potřebnou výživu, hydrataci a také jemnou dlouhotrvající exotickou vůni.

Použití: Malé množství oleje naneste na navlhčenou pokožku či do vlhkých vlasů. Do koupele přidejte 2 čajové lžičky oleje.

Upozornění: Při nižších teplotách má olej tendenci tuhnout. Láhev ponořte do teplé vody a nechte rozpustit.

Pure Fiji Exotický masážní a koupelový olej, karambola 90 ml

Exotický masážny a kúpeľový olej Pure Fiji s jemnou citrusovou vôňou karamboly sa stará o pokožku celého tela a o vlasy vďaka obsahu výživných rastlinných olejov. Tie pokožku zjemňujú, vyživujú a zároveň ju príjemne rozvoňajú. Olej je možné použiť na ošetrenie suchej pokožky celého tela, na relaxačnú masáž a aj ako olej do kúpeľa.

Základ masážneho oleja tvorí kokosový olej bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín a vitamínov. Kokosový olej pokožku zjemňuje, posilňuje a zároveň chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, zatiaľ čo makadamiový olej pokožku tonizuje a regeneruje.

Masážny olej je navyše obohatený o oleje z tamanu a kukui, ktoré pleť hoja, eliminujú vznik podráždenia a uvoľňujú boľavé presilené svaly. Kombinácia ošetrujúcich olejov zjemňuje pokožku celého tela, dodáva pleti potrebnú výživu a hydratáciu a zároveň dodá pokožke jemnú dlhotrvajúcu exotickú vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Fragrance, Tocopheryl Acetate
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Pure Fiji Starfruit
vůně - druh: karambola

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com