/    /    /    /  

Nobilis Tilia Extrakt třezalkový v oleji 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Kategorie: Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Pleťové oleje, Kosmetika na akné
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Extrakt třezalkový v oleji 50 ml

Třezalkový olej má čistící účinky, působí protizánětlivě, léčí ekzémy, pleť desinfikuje a čistí. Je vhodný při léčbě naraženin, zanícených ran a pohmožděnin.

certifikáty:
vhodné pro: ekzémy, pohmožděniny
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: fialové sklo, kapátko

použití: V kosmetice lze využít účinků protizánětlivých, proti ekzémům, rozšířeným žilkám a účinky čistící. Lze jej použít k masáži obličeje dekoltu a celého těla. Podle žádoucího účinku je možné do něho doplňovat éterické oleje (šalvěj lékařskou, levanduli, růžové dřevo a další).
složení: katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, quercetin, silice, červené barvivo hypericin, pryskyřice, organické kyseliny, provitamin A, vitamin C

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz