/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme

Značka:
Množství: 100 kapslí
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Bolest hlavy, Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
670
ks
Bez DPH 583 Kč

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme

Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek, které se nacházejí ve výtažcích ze zeleného čaje. Je bohatý na EGCG neboli Epigallokatechin-3-gallát, jež je velmi důležitý v metabolismu enzymů a napomáhá tak chránit buňky těla před škodlivými vnějšími vlivy.

Zelený čaj je oblíbenou surovinou již odpradávna díky bohatému obsahu antioxidantů, jež chrání proti negativnímu působení volných radikálů a pomáhají zvyšovat přirozenou obranyschopnost organismu. Tento doplněk stravy je tak vhodný ke každodennímu užívání i pro náročnější období se změnami počasí či zvýšeným množstvím stresu.

Zelený čaj se vyznačuje také potenciálním protizánětlivým efektem a jeho pro tělo blahodárné složení je pestré, včetně nezbytných vitamínů, minerálů a dalších stopových prvků. Působí povzbuzujícími účinky a napomáhá revitalizovat a regenerovat tělo i mysl. 

Tip: Produkt je vhodný i pro vegetariány.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme

Extrakt zo zeleného čaju EXTREME obsahuje vysoké množstvo zdraviu prospešných látok, ktoré sa nachádzajú vo výťažkoch zo zeleného čaju. Je bohatý na EGCG alebo epigallokatechín-3-galát, ktorý je veľmi dôležitý pri metabolizme enzýmov a napomáha tak chrániť bunky tela pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Zelený čaj je obľúbenou surovinou už odpradávna vďaka bohatému obsahu antioxidantov, ktoré chránia proti negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov a pomáhajú zvyšovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Tento doplnok stravy je tak vhodný pre každodenné užívanie aj pre náročnejšie obdobia so zmenami počasia či zvýšeným množstvom stresu.

Zelený čaj sa takisto vyznačuje potenciálnym protizápalovým efektom a jeho pre telo blahodarné zloženie je pestré, vrátane nevyhnutných vitamínov, minerálov a ďalších stopových prvkov. Pôsobí povzbudzujúcimi účinkami a napomáha revitalizovať a regenerovať telo aj myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt ze zeleného čaje, Vegetariánské kapsle (hydroxypropyl celulóza)
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz