/    /    /    /  

Pharmacopea Fenuprim

Značka:
Množství: 90 tobolek
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Cukrovka, Hubnutí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
780
ks
Bez DPH 678 Kč

Pharmacopea Fenuprim

Potravinový doplňek Pharmacopea Fenuprim je skvělým pomocníkem pro harmonizaci hladiny krevního cukru. Kombinace pěti přírodních látek zabraňuje přeměně sacharidů na tuky a pomůže vám při hubnutí a redukčních dietách. Pomáhá nejenom s úbytkem váhy, ale také proti přejídání a nadměrné chuti na sladké, pročišťuje organismus a zlepšuje činnost trávicího traktu.

Tobolky s pěti rostlinnými extrakty a látkami přispívají ke snížení hladiny krevního cukru a současně pomáhají harmonizovat hladinu špatného cholesterolu v krvi. Jsou tak vhodným doplňkem při cukrovce i vysokém cholesterolu. Obsažené bylinky také podporují správnou činnot zažívacího traktu a vstřebávání potřebný živin do organismu.

Díky stabilizaci cukru v krvi pomáhají tobolky při redukčních dietách, zmírňují chutě na sladké i potřebu přejídat se. Rostlinné látky zrychlují metabolismus tuků a cukrů, navíc zlepšují přirozené odbourávání již uložených tuků. Tobolky jsou vhodným potravinovým doplňkem pro ty, kdo chtějí zhubnout, upravit cholesterol či krevní cukr nebo jen chtějí zlepšit a posílit trávení či posílit odolnost organismu a zlepšit kvalitu pleti.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně 5 minut před jídlem a zapijte nejméně 200 ml vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pískavice extrakt (350 mg), Chitosan (150 mg), Gymnema sylvestre extrakt (70 mg), Extrakt z kůry skořice (70 mg), Kyselina afalipoová (45 mg)
i
i

obal: plastový