/    /    /    /    /  

Saloos Fenykl 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
66
ks
Bez DPH 55 Kč

Saloos Fenykl 10 ml

Esenciální olej Fenykl Saloos pomáhá vyrovnat hormonální nerovnováhu. Eliminuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a mírní migrény hormonálního původu, působí pozitivně i v klimakteriu. Fenykl také zlepšuje trávení, mírní plynnatost a navrací zdravou chuť k jídlu.

Fenykl má kořeněnou lehce sladkou vůni podobnou anýzu, která ulevuje při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách. Fenykl je také skvělým pomocníkem při nepravidelné a bolestivé menstruaci i nevolnostech spojených s nepravidelným cyklem. Předchází plynnatosti a podporuje správnou činnost zažívacího traktu. Fenykl je vhodný i během kojení, kdy podporuje tvorbu mateřského mléka.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Fenykl 10 ml

Esenciálny olej Fenikel Saloos pomáha vyrovnať hormonálnu nerovnováhu. Eliminuje nepravidelnosti menštruačného cyklu a mierni migrény hormonálneho pôvodu, pôsobí pozitívne aj v klimaktériu. Fenikel tiež zlepšuje trávenie, mierni plynatosť a navracia zdravú chuť k jedlu.

Fenikel korenistú ľahko sladkú vôňu podobnú anízu, ktorá uľavuje pri vytrvalých bolestiach hlavy a migrénach. Fenikel je tiež skvelým pomocníkom pri nepravidelnej a bolestivej menštruácii i nevoľnostiach spojených s nepravidelným cyklom. Predchádza plynatosti a podporuje správnu činnosť zažívacieho traktu. Fenikel je vhodný aj počas dojčenia, kedy podporuje tvorbu materského mlieka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Foeniculum Vulgare Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, žaludeční problémy
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz