/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Fitne

Značka Fitne

Společnost Fitne se věnuje výrobě čistě přírodních produktů. Jedná se o jednoho z největších producentů přírodní kosmetiky na německém trhu. Veškeré kosmetické produkty značky Fitne splňují striktní kritéria certifikátu pro kontrolovanou přírodní kosmetiku BDIH. Vývoj a výroba těchto čistě přírodních produktů podléhá přísným kontrolám a výsledkem jsou produkty nejvyšší kvality.

Minimálně 95 % ingrediencí, ze kterých jsou tyto produkty vyráběny, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Samozřejmostí je absence ropných derivátů, syntetických konzervantů, barviv a parfemací. V nabídce najdete také produkty vhodné pro vegany, bez obsahu živočišných látek. Ty pak nesou speciální označení.

Řazení: Certifikát:
20 ks, 42 g
199
Bylinkový čaj pomáhá uvolňovat dutiny i usnadňovat vykašlávání hlenů, celkově zklidňuje dýchací cesty a pomáhá snižovat horečku.
20 ks, 42 g
199
Bylinkový čaj napomáhá odstraňovat potíže při nachlazení, jako je rýma, kašel či bolesti v krku. Přispívá k rozpouštění hlenů či uvolnění nosních du
sprcha + 20 ks náplň
399
Nosní sprcha představuje výborný prostředek pro přírodní očistu nosní dutiny při nachlazení, alergiích i častém pobytu v prašném prostředí.
30 ks, náplň
329
Vyplachovací sůl je výborným doplňkem nosní sprchy. Šetrně čistí nosní dutinu a sliznice od nečistot a optimalizuje vlhkost pokožky.
50 g
Fitne Rostlinné bonbony Echinacea 50 g
76
Rostlinné bonbony Echinacea uleví při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky. Podpoří imunitu a pomohou předejít infekci. Díky příjemné chuti za
50 g
76
Rostlinné bonbony Šalvěj jsou vhodným pomocníkem při nachlazení. Šalvěj působí protizánětlivě a hojivě, ulevuje při otocích a pomáhá od bolesti a šk
1-6 z 6první