/    /    /    /  

Energy Flavocel tablety

Značka:
Množství: 150 tablet
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
454
ks
Bez DPH 395 Kč

Energy Flavocel tablety

Bioinformační kapsle Flavocel Energy mají výborné antimikrobiální, antibakteriální a antivirové účinky díky vysokému obsahu výtažků z ibišku súdánského a také vitaminu C. Podíl těchto látek má skvělé antioxidační účinky, chrání organismus před působením volných radikálů, a tím pádem před známkami předčasného stárnutí. Kapsle harmonizují energetické dráhy ledvin, močového měchýře, tří zářičů, plic, srdce a sleziny.

Vysoký podíl vitaminu C a flavonoidů obsažených v ibišku aktivně chrání celý organismus, regenerují jej a udržují zdravý. Flavocel podporuje odolnost imunitního systému, ale pomáhá i při samotném onemocnění, zrychluje a ulehčuje jeho průběh. Podporuje zdraví kostí, chrupavek i celého pohybového aparátu, pozitivně působí na stav zubů a dásní.

Pravidelné užívání harmonizuje vyšší krevní tlak i cholesterol v krvi, působí podpůrně při zánětech močového měchýře, ledvin a prostaty, ale také žaludku a dělohy. Kapsle jsou vhodným potravinovým doplňkem při snížené imunitě, častém nachlazení, také při zažívacích obtížích a zhoršené činnosti vylučovacího traktu.

Dávkování: Dospělí užívají 1 - 2 tablety denně, děti od 3 do 12 let 1 tabletu. Vydatně zapijte vodou. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Neužívejte při přecitlivělosti či alergii na ibišek. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Energy Flavocel tablety

Bioinformačné kapsuly Flavocel Energy majú výborné antimikrobiálne, antibakteriálne a antivírusové účinky vďaka vysokému obsahu výťažkov z ibišteka sudánskeho a vitamínu C. Podiel týchto látok má výborné antioxidačné účinky, chráni organizmus pred pôsobením voľných radikálov, a tým pred známkami predčasného starnutia. Kapsuly harmonizujú energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pľúc, srdca a sleziny.

Vysoký obsah vitamínu C a flavonoidov obsiahnutých v ibišteku aktívne chráni celý organizmus, regeneruje ho a udržiava zdravý. Flavocel podporuje odolnosť imunitného systému, no pomáha aj pri samotnom ochorení, zrýchľuje a uľahčuje jeho priebeh. Podporuje zdravie kostí, chrupaviek aj celého pohybového aparátu, pozitívne pôsobí na stav zubov a ďasien.

Pravidelné užívanie harmonizuje vyšší krvný tlak a cholesterol v krvi, pôsobí podporne pri zápaloch močového mechúra, obličiek a prostaty, no takisto žalúdka a maternice. Kapsuly sú vhodným potravinovým doplnkom pri zníženej imunite, častom nachladnutí, pri zažívacích ťažkostiach a zhoršenej činnosti vylučovanieho traktu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Zvětšená nosní mandle u dítěte

Potřeboval bych přípravek na zvětšenou nosní mandli u dítěte (7 let). Potomek je náchylný k onemocnění ...

Vlastnosti

Složení: Vitamin C, Výtažek z ibišku súdánského, Směs silic, Mikrokrystalická celulóza, Aerosil, Stearát hořečnatý, Sodná sůl, Talek, Neohesperidin DC
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz