/    /    /    /  

Energy Fytomineral kapky 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Dýchání, Játra a žlučník, Cukrovka, Křečové žíly, Bolest hlavy, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
588
ks
Bez DPH 511 Kč

Energy Fytomineral kapky 100 ml

Bioinformační kapky Fytomineral Energy pozitivně ovlivňují činnost celého organismu díky obsahu množství minerálů a stopových prvků. Pozitivně ovlivňují odolnost organismu, dodávají novou energii a tělo tonizují. Kapky jsou také skvělým pomocníkem při nachlazení, únavě a stresu, podporují zdraví trávicího traktu a harmonizují činnost hormonálního systému.

Kapky v sobě spojují množství minerálů a stopových prvků důležitých pro správnou činnost celého organismu. Pozitivně ovlivňují energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a také dráhu pojivovou. Kapky jsou skvělým pomocníkem při virových zažívacích potížích, posilují činnost jater, ledvin i střev. Také podporují zdravou krvetvorbu, jsou vhodným doplňkem při cukrovce.

Fytomineral pečuje o zdraví nervového systému, činí tělo odolnější vůči negativním účinkům stresu a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Obsažené látky podporují i zdraví pokožky, regenerují ji, posilují a působí protizánětlivě. Léčí ekzémy, vyrážky i jiná zánětlivá onemocnění kůže.

Podpora odolnosti organismu

Bioinformační přípravek Fytomineral působí komplexně na psychické i fyzické aspekty organismu a pomáhá jej celkově posílit. Využívá sílu koloidních minerálů a množství stopových prvků, které přispívají k ozdravení pochodů ve vašem těle a pomáhají harmonizovat tělesné funkce. Přípravek Fytomineral dokáže obnovit vaše síly a dodat vám potřebnou energii.

Minerály a stopové prvky

Kapky Fytomineral jsou přímo nabité účinnými ingrediencemi. Jsou vhodným doplňkem stravy při náročném životním stylu, nadměrném stresu či chronické únavě. Obsahují koncentrovanou směs minerálů, které zvyšují odolnost organismu a dodávají všechny potřebné nutriční složky i v případě různých běžných onemocnění, jako je například chřipka či nachlazení.

Pro zdravé trávení

Bioinformační kapky Fytomineral působí především na oblast trávicího ústrojí a pomáhají při mnoha různých obtížích v této oblasti. Přípravek dokáže trávení harmonizovat a stabilizovat jeho zdravou činnost. Působí na dráhu žaludku, střev, tří zářičů i žlučníku a dokáže působit proti nepříjemným příznakům, jako jsou bolesti břicha či pálení žáhy.

Zklidnění pro vaše nervy

Přípravek Fytomineral má také blahodárný vliv na nervovou soustavu a pomáhá zklidnit nadměrné duševní vypětí. Působí uklidňujícím vlivem a posiluje psychiku tak, aby byla odolnější proti každodennímu stresu. Kapky Fytomineral jsou zároveň přirozeně protizánětlivé a podporují zdraví pokožky při ekzémech, vyrážkách a dalších obtížích.

Tip: Pro regeneraci vlasů i pokožky rozmíchejte 15 kapek v 0,5 litru vody a použijte k oplachování. K posílení lámavých nehtů aplikujte koncentrované kapky přímo na nehet i samotné lůžko a vetřete.

Dávkování: Děti od 3 do 12 let užívají 15 kapek 2x denně, dospělí 15 kapek až 3x denně. Kapky rozmíchejte v čisté vodě a vypijte nejlépe po jídle. Po 3 týdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujte.

Energy Fytomineral kapky 100 ml

Bioinformačné kvapky Fytomineral Energy pozitívne ovplyvňujú činnosť celého organizmu vďaka obsahu minerálov a stopových prvkov. Pozitívne ovplyvňujú odolnosť organizmu, dodávajú novú energiu a telo tonizujú. Kvapky sú tiež vynikajúcim pomocníkom pri nachladnutí, únave a strese, podporujú zdravie tráviaceho traktu a harmonizujú činnosť hormonálneho systému.

Kvapky v sebe spájajú množstvo minerálov a stopových prvkov dôležitých pre správnu činnosť celého organizmu. Pozitívne ovplyvňujú energetickú dráhu troch ohrievačov, ústrednú, sleziny, žalúdka, pečene, žlčníka, močového mechúra a dráhu spojivovú. Kvapky sú výborným pomocníkom pri vírusových zažívacích ťažkostiach, posilňujú činnosť pečene, obličiek a čriev. Takisto podporujú zdravú krvotvorbu a sú vhodným doplnkom pri cukrovke.

Fytomineral sa stará o zdravie nervového systému, zodolňuje telo voči negatívnym účinkom stresu a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Obsiahnuté látky podporujú aj zdravie pokožky, regenerujú ju, posilňujú a pôsobia protizápalovo. Liečia ekzémy, vyrážky a iné zápalové ochorenia kože.

Podpora odolnosti organizmu

Bioinformačný prípravok Fytomineral pôsobí komplexne na psychické aj fyzické aspekty organizmu a pomáha ho celkovo posilniť. Využíva silu koloidných minerálov a množstvo stopových prvkov, ktoré prispievajú k ozdraveniu pochodov vo vašom tele a pomáhajú harmonizovať telesné funkcie. Prípravok Fytomineral dokáže obnoviť vaše sily a dodať vám potrebnú energiu.

Minerály a stopové prvky

Kvapky Fytomineral sú priam nabité účinnými ingredienciami. Sú vhodným doplnkom stravy pri náročnom životnom štýle, nadmernom strese či chronickej únave. Obsahujú koncentrovanú zmes minerálov, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu a dodávajú všetky potrebné nutričné zložky aj v prípadne rôznych bežných ochorení, ako je napríklad chrípka či nachladnutie.

Pre zdravé trávenie

Bioinformačné kvapky Fytomineral pôsobia predovšetkým na oblasť tráviacej sústavy a pomáhajú pri mnohých rôznych ťažkostiach v tejto oblasti. Prípravok dokáže trávenie harmonizovať a stabilizovať jeho zdravú činnosť. Pôsobí na dráhu žalúdka, čriev, troch ohrievačov a žlčníka a dokáže pôsobiť proti nepríjemným príznakom, ako sú bolesti brucha či pálenie záhy.

Upokojenie pre vaše nervy

Prípravok Fytomineral má takisto blahodarný vplyv na nervovú sústavu a pomáha upokojiť nadmerné duševné vypätie. Pôsobí upokojujúcim vplyvom a posilňuje psychiku tak, aby bola odolnejšia proti každodennému stresu. Kvapky Fytomineral sú zároveň prirodzene protizápalové a podporujú zdravie pokožky pri ekzémoch, vyrážkach a ďalších ťažkostiach.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Koloidní minerály, Stopové prvky
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz