/    /  
přeskočit na produkty značky >>

G. R.

Značka G. R.

G.R.International je indická značka vonných tyčinek. Vznikla v roce 1991 a v současné době své zboží exportuje do mnoha zemí světa, především do Evropy, Ameriky a do arabských zemí Středního Východu. Vonné tyčinky značky G.R. vychází z indických tradičních vykuřovadel a nabízí mnoho variant tradičních i moderních vůní. Měsíčně se vyrobí přes 1000 tun vonných tyčinek této značky.

Jednotlivé tyčinky a nové vůně jsou vyvíjeny ve vědeckých laboratořích za přísných podmínek tak, aby byly dodrženy vysoké standardy kladené na kvalitu konečných výrobků. Mezi hlavní ingredience patří vonné extrakty, bylinné a rostlinné. V nabídce vůní ale můžete najít i čokoládu nebo kořeněné varianty.

Při výrobě vonných tyčinek jsou sledovány nejnovější trendy a objevy, výsledkem výzkumu jsou poté velmi sofistikované vůně, které ale stále dodržují tradiční pojetí vykuřovacích rituálů. 

Řazení: Certifikát:
20 ks
28
Vonné indické tyčinky Lord Balaji vás příjemně naladí svou sytou, záhadnou kořeněnou vůní, která se hodí pro mimořádné chvíle, povzbudí vás a dodá v
20 ks
28
Vonné indické tyčinky G. R. Sai Darshan přináší povzbuzující kořeněnou orientální vůni. Tyčinky jsou vyráběny ručně z kvalitních olejů a sušených by
20 ks
28
Indické tyčinky Sri Laxmi zahalí interiér do jemné sladké vůně, která navodí příjemnou atmosféru, povzbudí mysl i zlepší náladu.
1-4 z 4první