/    /    /    /  

Herba Medica Gastro

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Gastro

Rostlinné tablety Gastro Herba Medice pomáhají odstranit záněty sliznice zažívacího traktu, jako je gastritida, vředové choroby nebo kolitidy. Při vředové chorobě snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice žaludeční a střevní.

Kombinace bylin harmonizuje problémy zažívacího traktu a podporuje jejich rychlejší léčbu. Nezáleží, jestli jsou problémy s trávením vyvolané potravinovou alergií, nadměrnou konzumací léků, neracionálním stravováním, či nervovým napětím. Při vředové chorobě snižuje zvýšenou žaludeční sekreci, tlumí bolesti a urychluje regeneraci sliznice žaludeční a střevní. Je také velmi vhodný u pacientů s problematickým vyprazdňováním.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Gastro

Rastlinné tablety Gastro Herba Medica pomáhajú odstrániť zápaly sliznice zažívacieho traktu, ako je gastritída, vredové choroby alebo kolitídy. Pri vredovej chorobe znižuje zvýšenú žalúdočnú sekréciu, tlmí bolesti a urýchľuje regeneráciu sliznice žalúdka a čriev.

Kombinácia bylín harmonizuje problémy zažívacieho traktu a podporuje ich rýchlejšiu liečbu. Nezáleží, či sú problémy s trávením vyvolané potravinovou alergiou, nadmernou konzumáciou liekov, neracionálnym stravovaním, či nervovým napätím. Pri vredovej chorobe znižuje zvýšenú žalúdočnú sekréciu, tlmí bolesti a urýchľuje regeneráciu sliznice žalúdka a čriev. Je tiež veľmi vhodný u pacientov s problematickým vyprázdňovaním.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Koriandr setý plod, Kopr vonný plod, Lněné semínko, Třezalka tečkovaná nať, Čekanka obecná kořen, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: žaludeční problémy
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz