/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Gel kaštanový, Eskulin Arteris 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Gely na nohy, Křečové žíly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
254
ks
Bez DPH 210 Kč

Nobilis Tilia Gel kaštanový, Eskulin Arteris 100 ml

Kaštanový gel Nobilis Tilia byl speciálně vyvinut pro ošetření povrchových kožních cévek na větších plochách pokožky. Obsaženou bioaktivní látkou je kaštanový extrakt, který ovlivňuje elasticitu a prokrvení kůže a je znám svými zklidňujícími účinky, zlepšuje pružnost a pevnost cév, ulevuje při otocích pokožky.

Účinkem komplexu látek dochází ke znatelnému zlepšení stavu žilního systému. Gel je také vhodným prostředkem při únavě nohou a otocích dolních končetin. Slouží k běžné denní hygieně při rozšíření malých povrchových krevních žilek a pomáhá zmírňovat obtíže, kterými je rozšíření žilek doprovázené.

Použití: Vetřeme v tenké vrstvě v místech výskytu rozšířených žilek. Při únavě nohou vetřeme gel a končetiny polohujeme. Vhodným doplňkem je střídavá koupel teplou a studenou vodou.

Nobilis Tilia Gel kaštanový, Eskulin Arteris 100 ml

Gaštanový gél Nobilis Tilia bol špeciálne vyvinutý na ošetrenie povrchových kožných cievok na väčších plochách pokožky. Obsiahnutou bioaktívnou látkou je gaštanový extrakt, ktorý ovplyvňuje elasticitu a prekrvenie kože a je známy svojimi upokojujúcimi účinkami, zlepšuje pružnosť a pevnosť ciev, uľavuje pri opuchoch pokožky.

Účinkom komplexu látok dochádza k znateľnému zlepšeniu stavu žilového systému. Gél je tiež vhodným prostriedkom pri únave nôh a opuchoch dolných končatín. Slúži na bežnú dennú hygienu pri rozšírení malých povrchových krvných žiliek a pomáha zmierňovať ťažkosti, ktorými je rozšírenie žiliek sprevádzané.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguadine
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz