/  

Biofloral Gel komplex kopřiva a křemík 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Biofloral Gel komplex kopřiva a křemík 250 ml

Gelový přípravek pro klouby na vnější užití. Křemík je látka, která je běžně přítomná v lidském těle a zajišťuje mnoho funkcí jako jsou: udržení vápníku, regenerace kůže, vlasů a nehtů, dále je výborná pro ohebnost kloubů. Velice důležitá je forma zpracování. Tento unikátní výrobek je rozpuštěný minerální křemík přírodně transformovaný do biologické (vstřebatelné) podoby. Toto zpracování zajišťuje správný průchod tělem bez zatížení ledvin. Součástí komplexu je také přírodní extrakt z kopřivy. Produkt je vyroben bez použití konzervantů.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal

dávkování: Používejte pouze pro vnější mazání kloubů.
složení: Urtica Dioica Extract*, Cellulose gum, Polyglyceryl-4 Caprate, Acetum (Vinegar)*, Alcohol*, Dehydroacetic Acid, Citrus Medica Limonum Oil (Lemon Peel Oil)*, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange Oil)*, Citrus Nobilis Oil (Mandarin Orange Peel Oil)*, Thymus Vulgaris Oil (Thyme Oil)*, Eugenia Caryophyllus Oil (Eugenia Caryophyllus Flower Oil)*, Origanum Majorana Oil (Sweet Marjoram Oil)*, Benzyl Alcohol, Silica, Citric Acid, D-Limonene, Citrus Paradisi (Grappefruit) Seed Extract*
*z ekologického zemědělství

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

BIOFLORAL INC.
675, montée St-François
H7C 2S8 Laval (Québec)
Francie
tel: 450.664.4844
http://www.biofloral.com