/    /    /    /  

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové gely, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 50 ml

Kostivalový gel Nobilis Tilia urychluje regeneraci pohmožděnin i zlomenin, mírní bolestivost a zlepšuje vstřebávání pohmožděnin díky vysokému obsahu výtažků z kostivalu. Kostival je skvělým pomocníkem pro poškozenou pokožku, svaly i klouby, mírní otoky a zkracuje dobu rekonvalescence po úrazech.

Kostival je pro své léčebné regenerační účinky používán již po staletí. Skvělý vliv na poškozenou tkáň, ale i kosti a chrupavky mají obsažené alkaloidy a allantoin. Proniknou hluboko do pokožky, kde aktivně léčí příčinu problému a současně mírní otoky, urychlují vstřebávání výronů i modřin.

Kostivalový gel je vhodným doplňkem pro léčbu po nejrůznějších úrazech, zlomeninách a výronech, ale také pomáhá při sportu, ulevuje od bolavých zatuhlých svalů a aktivně zlepšuje jejich prokrvení. Eliminuje zánět a chrání před jeho opětovným návratem.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Nechte vstřebat. Používejte několikrát denně do úplného odeznění obtíží.

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 50 ml

Kostihojový gél Nobilis Tilia urýchľuje regeneráciu pomliaždenín a zlomenín, mierni bolestivosť a zlepšuje vstrebávanie pomliaždenín vďaka vysokému obsahu výťažkov z kostihoja. Kostihoj je vynikajúcim pomocníkom pre poškodenú pokožku, svaly aj kĺby, mierni opuchy a skracuje dobu rekonvalescencie po úrazoch.

Kostihoj je pre svoje liečebné regeneračné účinky používaný už po storočia. Výborný vplyv na poškodené tkanivo, no aj kosti a chrupavky majú obsiahnuté alkaloidy a alantoín. Preniknú hlboko do pokožky, kde aktívne liečia príčinu problému a súčasne miernia opuchy, urýchľujú vstrebávanie výronov aj modrín.

Kostihojový gél je vhodným doplnkom na liečbu po najrôznejších úrazoch, zlomeninách a výronoch, no takisto pomáha pri športe, uľavuje pri boľavých zatuhnutých svaloch a aktívne zlepšuje ich prekrvenie. Eliminuje zápal a chráni pred jeho opätovným návratom.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pokožky: normální pokožka
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz