/    /    /    /    /  

Planet Pure Gel na mytí nádobí bez parfemace 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Planet Pure Gel na mytí nádobí bez parfemace 510 ml

Gel na mytí nádobí Planet Pure bez přidané parfemace spolehlivě odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu a zároveň je velice šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Gel je natolik účinný díky obsahu extraktů z mýdlových ořechů v kombinaci s rostlinnými tenzidy.

Mycí gel si poradí s veškerými nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí nádobí i kuchyňskou linku díky vysokému podílu výtažků z mýdlových ořechů posílených o extrakty z mydlice. Tyto rostlinné látky vytvoří po kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí i odolné nečistoty a mastnotu.

Složení je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje, které pečují o jemnou pokožku rukou, chrání ji před dehydratací i podrážděním. Mycí gel je účinný a zároveň velice jemný i k přecitlivělé pokožce rukou.

Použití: Pár kapek mycího gelu rozmíchejte v teplé vodě, na silně znečištěné nádobí aplikujte potřebné množství gelu přímo. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Gel na mytí nádobí bez parfemace 510 ml

Gél na umývanie riadu Planet Pure bez pridanej parfumácie spoľahlivo odstraňuje aj odolné nečistoty a pripečenú mastnotu. Zároveň je veľmi šetrný k pokožke rúk i životnému prostrediu. Gél je tak účinný vďaka obsahu extraktov z mydlových orechov v kombinácii s rastlinnými tenzidmi.

Umývací gél si poradí s akýmikoľvek nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí riad aj kuchynskú linku vďaka vysokému podielu výťažkov z mydlových orechov posilnených o extrakty z mydlice. Tieto rastlinné látky vytvoria po kontakte s vodou jemnú krémovú penu, ktorá spoľahlivo rozpustí aj odolné nečistoty a mastnotu.

Zloženie je obohatené o výťažky zo zeleného čaju, ktoré sa starajú o jemnú pokožku rúk, chránia ju pred dehydratáciou a podráždením. Umývací gél je účinný a zároveň veľmi jemný aj k precitlivelej pokožke rúk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Potassium Sorbate, p-Anisic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz