/    /    /    /    /  

Planet Pure Gel na mytí nádobí extra sensitive 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Planet Pure Gel na mytí nádobí extra sensitive 510 ml

Gel na mytí nádobí Planet Pure Extra Sensitive spolehlivě odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu a zároveň je velmi šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Gel bez parfemace či éterických olejů je natolik účinný díky obsahu extraktů z mýdlových ořechů v kombinaci s rostlinnými tenzidy.

Mycí gel si poradí s veškerými nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí nádobí i kuchyňskou linku díky vysokému podílu výtažků z mýdlových ořechů posílených o extrakty z mydlice. Tyto rostlinné látky vytvoří po kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí i odolné nečistoty a mastnotu.

Složení je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje, které pečují o jemnou pokožku rukou, chrání ji před dehydratací i podrážděním. Mycí gel bez přidané parfemace je účinný a zároveň velice jemný i k přecitlivělé pokožce rukou.

Použití: Pár kapek mycího gelu rozmíchejte v teplé vodě, na silně znečištěné nádobí aplikujte potřebné množství gelu přímo. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Saponaria Officinalis Extract, Camelia Oleifera Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Flower Extract
1) Organic agriculture
i
i

obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz