/    /    /    /    /  

Planet Pure Gel na mytí nádobí s citronem a šalvějí 510 ml

Značka:
Množství: 510 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
89
ks
Bez DPH 74 Kč

Planet Pure Gel na mytí nádobí s citronem a šalvějí 510 ml

Gel na mytí nádobí Planet Pure s jemnou vůní citronu a rozmarýnu spolehlivě odstraňuje i odolné nečistoty a připečenou mastnotu a zároveň je velice šetrný k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Gel je natolik účinný díky obsahu extraktů z mýdlových ořechů v kombinaci s rostlinnými tenzidy.

Mycí gel si poradí s veškerými nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí nádobí i kuchyňskou linku díky vysokému podílu výtažků z mýdlových ořechů posílených o extrakty z mydlice. Tyto rostlinné látky vytvoří po kontaktu s vodou jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí i odolné nečistoty a mastnotu.

Složení je obohaceno o výtažky ze zeleného čaje, citronu a šalvěje, které nejenže dodávají příjemnou nedráždivou vůni, ale také pečují o jemnou pokožku rukou a chrání ji před dehydratací. Mycí gel je účinný a zároveň velice jemný i k citlivé pokožce.

Použití: Pár kapek mycího gelu rozmíchejte v teplé vodě, na silně znečištěné nádobí aplikujte potřebné množství gelu přímo. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Planet Pure Gel na mytí nádobí s citronem a šalvějí 510 ml

Gél na umývanie riadu Planet Pure s jemnou vôňou citrónu a rozmarínu spoľahlivo odstraňuje aj odolné nečistoty a pripečenú mastnotu. Zároveň je veľmi šetrný k pokožke rúk a životnému prostrediu. Gél je tak účinný vďaka obsahu extraktov z mydlových orechov v kombinácii s rastlinnými tenzidmi.

Umývací gél si poradí s akýmikoľvek nečistotami v kuchyni, odmastí a vyčistí riad aj kuchynskú linku vďaka vysokému podielu výťažkov z mydlových orechov posilnených o extrakty z mydlice. Tieto rastlinné látky vytvoria po kontakte s vodou jemnú krémovú penu, ktorá spoľahlivo rozpustí aj odolné nečistoty a mastnotu.

Zloženie je obohatené o výťažky zo zeleného čaju, citrónu a šalvie, ktoré nielenže dodávajú príjemnú nedráždivú vôňu, ale sa tiež starajú o jemnú pokožku rúk, chránia ju pred dehydratáciou a podráždením. Umývací gél je účinný a zároveň veľmi jemný aj k citlivej pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Spíše nedoporučuji | 15.11.2015 16:18:27 | Lucie

Oproti jiným eko mycím prostředkům na nádobí nemyje příliš účinně. Množství jsem byla nucena používat daleko víc než s jinými prostředky.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts Extract1), Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Decyl Glucoside, Xylose, Potassium Sorbate, Citrus Aurantium Fruit Oil2), Salvia Officinalis Leaf Oil1), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz