/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Gel na nádobí z mýdlových ořechů 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 49 Kč
Kategorie: Ekodrogerie pro ruční mytí nádobí
Hodnocení:
2,8/5 4 hlasy
Cena
99
ks
Bez DPH 82 Kč

Yellow and Blue Gel na nádobí z mýdlových ořechů 750 ml

Gel na nádobí Yellow and Blue pro mytí nádobí v ruce využívá čistících schopností mýdlových ořechů. Ty si spolehlivě poradí s mastnotou i odolnými nečistotami a zároveň jsou šetrné k pokožce rukou, kterou zbytečně nedráždí a nevysušují. Díky tomu mohou mycí gel bez obav používat i osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím.

Základ mycího gelu tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, a rostlinné tenzidy. Tyto dvě látky při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní zbytky jídla i připečenou mastnotu. Rostlinné silice z citrusových plodů dodávají gelu příjemnou vůni a zároveň slouží jako přirozená přírodní dezinfekce.

Jednoduché avšak účinné složení si poradí s nečistotami a zároveň je šetrné k pokožce rukou i k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Malé množství gelu rozmíchejte v teplé vodě. Pro odstranění odolných nečistot aplikujte gel přímo na znečištěný povrch a za pomoci houbičky vyčistěte. Umyté nádobí opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

funguje, ale .. | 29.9.2015 19:50:31 | Tereza

Koupila jsem vzorek na vyzkoušení (do té doby jsme používali klasický Jar) .. umyje, dokonce umyje i do čista, i zaschlou špínu, ale trvá to hroznou dobu a na každé mytí jsem vždy vypotřebovala opravdu velké množství přípravku (což se mi příčí - a přistihla jsem se, že se snažím raději z prázdné lahve Jaru vyždímat i tu poslední neexistující kapičku, místo abych použila \"ořešák\"), což mě od přírodní alternativy mytí nádobí téměř odradilo na dobro (naštěstí jsem vyzkoušela i druhou variantu přípravků - bez saponinu, pouze s tenzidy - a s tou jsem mnohem spokojenější).

Doporučuji | 20.12.2015 18:53:51 | Martina

Já tento výrobek používám již několik let a jsem naprosto spokojená!

Lehký průměr | 22.8.2016 12:22:58 | Sandra

Co se týče přírodních produktů, určitě není nejlepší. Ve stejné cenové relaci jsem už vyzkoušela mnohem mnohem lepší. Není špatný, ale znovu bych ho už nekoupila.

Eva | 22.9.2016 14:01:22 | Eva

Pouzivam opakovane a jsem spokojena.Slozeni setrici prirodu i myci schopnosti+je to ceska firma.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové tenzidy, Citronová silice, Benzoan sodný
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz