/    /    /    /  

Weleda Gel osvěžující citrusový 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Kategorie: Tělové gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Weleda Gel osvěžující citrusový 75 ml

Pokud trpíte pocitem těžkých končetin, vtírání Citrusového osvěžujícího oleje vám uleví. Gel se rychle vstřebává, má na pokožku chladivý efekt a lehce ji promašťuje. Výtažky z léčivých rostlin, mimo jiné z arniky, trnky, oddenku kosatce a citronu mají vypínající, lehce stahující účinky. Gel dodává pokožce hebkost a nezanechává mastný film. Ranní použití gelu přináší pocit lehkosti a svěžesti přes den. Gel nanesený večer oživí unavené končetiny. Gel je určen pro péči o celé tělo.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: osvěžení končetin
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Jemné vmasírujte malé množství gelu do pokožky.
složení: voda, alkohol, jojobový olej, destilát z vilínu, xantan, výtažek z citrónu, z kořene lopuchu, trnková šťáva, výtažek z výhonů trnky, arniky, výtažek z oddenku kosatce, křemičitan sodný, kyselina citrónová, amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, tuk z ovčí vlny, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, lanalool*, citral*
* součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz