/    /    /    /    /  

Saloos Geránie 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
106
ks
Bez DPH 88 Kč

Saloos Geránie 5 ml

Esenciální olej Geránie Saloos tonizuje organismus a pomáhá se lépe vyrovnat se stresem. Eliminuje nervové napětí i deprese, pomáhá obzvlášť u starších lidí. Prohřívá celý organismus a navozuje pocit pohody. Geránie také podporuje správnou činnost trávicího traktu a zdravou chuť k jídlu.

Geránie má trpkou květinovou vůni s povzbudivými účinky na celý organismus. Eliminuje pocity napětí, mírní dopady stresu a navozuje pohodovou náladu. Geránie je skvělým pomocníkem pro starší lidi, u kterých zvyšuje psychickou i fyzickou aktivitu. Geránie zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Geránie 5 ml

Esenciálny olej Geránia Saloos tonizuje organizmus a pomáha sa lepšie vyrovnať so stresom. Eliminuje nervové napätie i depresie, pomáha obzvlášť u starších ľudí. Prehrieva celý organizmus a navodzuje pocit pohody. Geránia tiež podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu a zdravú chuť k jedlu.

Geránia trpkú kvetinovú vôňu s povzbudivými účinkami na celý organizmus. Eliminuje pocity napätia, mierni dopady stresu a navodzuje pohodovú náladu. Geránia je skvelým pomocníkom pre starších ľudí, u ktorých zvyšuje psychickú i fyzickú aktivitu. Geránia zlepšuje trávenie a podporuje chuť k jedlu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pelargonium Graveolens Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz