/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
194
ks
Bez DPH 160 Kč

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Geranium Bourbon je stoprocentní přírodní rostlinná silice pravého madagaskarského gerania s širokým spektrem příznivých účinků na tělo i mysl. Jeho vůně je velice svěží a mírně připomíná růže s lehkým kořenitým nádechem. Esenciální olej můžete využívat mnoha způsoby a působí příznivě na mnoho dlouhotrvajících obtíží. 

Olej z gerania má přirozené antiseptické účinky a zmírňuje příznaky zánětu. Jeho vůně působí velice uklidňujícím dojmem, napomáhá harmonizovat a obnovit duševní rovnováhu a má pozitivní účinek na náladu. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Díky svým aromaterapeutickým vlastnostem napomáhá potlačovat úzkost, nervozitu a odstraňovat únavu. Efektivně tiší bolest a má posilující vliv na cévy. Geranium má silné hojivé účinky, zklidňuje podráždění pokožky, působí příznivě při léčbě popálenin a drobných poranění. Pozitivně ovliňuje také dýchací obtíže a pomáhá při chřipce a bolesti v krku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz