/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Geránium růžové 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Geránium růžové 5 ml

Nobilis Tilia Geránium růžové vás okouzlí svým exotickým aroma s květinovými tóny lehce připomínající vůni růže. Působí příznivě při mnoha fyzických i psychických obtížích. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného psychického vypětí, neboť geránium napomáhá odstranit úzkost, nervozitu či depresivní náladu. Zároveň zmírňuje chronickou únavu a přináší osvěžení pro vaši mysl.

Díky svým stahujícím a chladivým účinkům přináší úlevu při mnoha onemocněních, je vhodné jako podpůrný prostředek při léčbě hemoroidů či nadměrného mestruačního krvácení. Jeho harmonizační efekt oceníte také v období klimakteria či při problémech se sníženou plodností. 

Geránium má zároveň silné protizánětlivé účinky, mírní podráždění pokožky a podporuje regenerační schopnost pokožky. Výborně ošetřuje suchou a reaktivní pokožku, působí příznivě při lupénce, ekzému a dalších kožních onemocněních. Jeho květinová vůně podporuje intuici, představivost a posiluje smyslové vnímání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz