/    /    /    /  

Ginkgo biloba 40 tablet

Značka:
Množství: 40 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Klouby a svaly, Křečové žíly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
228
ks
Bez DPH 198 Kč

Ginkgo biloba 40 tablet

Ginkgo biloba s vitaminem C v tabletách příznivě ovlivňuje prokrvení mozku a krevního oběhu v končetinách. Pomáhá při problémech s pamětí a při poruchách soustředění. Rozehřívá končetiny a odstraňuje tak pocit neustále studených nohou či rukou. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Ginkgo biloba patří mezi nejstarší žijící stromy. Tento druh stromu rostl již v pravěku a celkově se může dožít až tisíce let. Botanici jej proto nazývají živoucí fosilií. Ginkgo se používá na zlepšení činnosti mozku, paměti a schopnosti koncentrace. U starších lidí pomáhá řešit problémy se závratí, zapomnětlivostí, bolestmi hlavy či hučením v uších. Dokonce zmírňuje depresivní stavy. Má výborné prokrvující účinky, působí i proti křečím v nohách a snižuje riziko vzniku krevních sraženin.

Tablety jsou obohaceny o vitamin C a rutin. Tyto dvě mikroživiny se svými účinky navzájem doplňují a podporují. Rutin zpevňuje křehké stěny krevních kapilár a zvyšuje pružnost cév. Snižuje také nežádoucí cholesterol a pomáhá upravovat vysoký krevní tlak. Je výborný při potížích s křečovými žilami a viditelně rozšířenými a popraskanými žilkami v obličeji. Vitamin C zvyšuje imunitu a zmírňuje průběh nachlazení a chřipkových onemocnění.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu jedenkrát denně během jídla po dobu tří týdnů.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z ginkgo biloba, Rutin, Kyselina askorbová - vitamin C, Sorbit, Škrob, Stearan vápenatý
i
i

specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní