/    /    /    /  

Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Univerzální pleťové balzámy, Tělové gely
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
230
ks
Bez DPH 190 Kč

Ayuuri Natural Glycerin 100% 150 ml

Čistý rostlinný glycerin Ayuuri Natural zjemňuje a vyživuje pokožku do hloubky, zvlhčuje ji a napomáhá její regeneraci. Použití samotného čistého glycerinu či v kombinaci s vaší obvyklou pleťovou péčí udržuje pleť vyživenou a v roznováze.

Díky lehkému nelepivému složení je rostlinný glycerin vhodný pro použití na všechny typy pleti. Pleť je díky glycerinu jemnější a funkce mazových žláz stabilizované. Proto je glycerin obzvlášť vhodný pro smíšenou pleť, kde je suší část vyživena, zatímco mastné čelo a brada se mastí méně.

Glycerin můžeme použít na pokožku celého těla v neředěné formě či smíchaný s růžovou, levandulovou, nebo jinou květovou vodou či éterickými oleji.

Použití: Pro použití na pleť smícháme 1 lžičku glycerinu s 2 lžičkami kohoutkové či květové vody a aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Na pokožku těla můžeme aplikovat buď nezředěné, nebo smíchat 5 lžiček glycerinu a 4 šálky vody a jemně vmasírovat do pokožky celého těla. Pár kapek glycerinu můžeme také přidat do koupele, aby byla pokožka po delší dobu jemná a vyživená.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Glycerin je skvělý! | 10.9.2014 15:58:25 | Pavla

Mám problémy se suchou kůží (hlavně ruce a šlapky). Stačí 4 kapičky oleje rozetřít na špičkách prstů a následně rozetřít na celé ruce, které vydrží dlouho hydratované. Šlapky, které jsem mívala věčně suché a musela každý večer mazat krémy, je minulostí. Glycerin je dlouho udržuje hydratované. Jsem maximálně spokojená.

* povinné

Výrobce

Ayuuri natural
Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road
NW10 9ST Willesden, London
Velká Británie
tel: 02084590909
www.ayuuri.co.uk