/    /    /    /    /  

Naturalis Goji Berries 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Semena a plody, Kustovnice čínská
Certifikáty: KOSHER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 199 Kč

Naturalis Goji Berries 250 g

Goji Berries Naturalis jsou 100% sušené plody kustovnice čínské, která je bohatá na vitaminy, minerály a další výživné látky, má příznivé účinky na imunitu, žlučník, játra, ledviny nebo žaludek a lze ji využít také pro detoxikaci či při kožních onemocněních. Plody goji jsou v současné době oblíbeným doplňkem cereálií, ovesných i jiných kaší. Hodí se jako součást snídaně i svačiny a mají jemnou ovocnou chuť.

Kustovnice čínská je bohatá na betakaroten, vitaminy C, B1 a B2, esenciální aminokyseliny a zinek, železo či vápník. Je oblíbeným prostředkem tradiční čínské medicíny, kde se využívá pro své příznivé účinky na činnost žaludku, jater, žlučníku a ledvin. Tím, že čistí ledvinový a krevní systém, je vhodné ji konzumovat při detoxikaci a kožních problémech, jako jsou ekzémy, lupénka či akné. Pomáhá také zmírňovat projevy alergií. Zároveň posiluje imunitu, a chrání tak organismus před působením virů. Kustovnice je také významným antioxidantem, takže předchází předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek.

Použití: Dospělí a děti od 3 let užívají 1 polévkovou lžíci (cca 20 gramů) denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určené pro děti do 3 let věku.

Naturalis Goji Berries 250 g

Goji Berries Naturalis sú 100% sušené plody kustovnice čínskej, ktorá je bohatá na vitamíny, minerály a ďalšie výživné látky, priaznivé účinky na imunitu, žlčník, pečeň, obličky alebo žalúdok a možno ju využiť tiež pre detoxikáciu či pri kožných ochoreniach. Plody goji sú v súčasnej dobe obľúbeným doplnkom cereálií, ovsených i iných kaší. Hodia sa ako súčasť raňajok aj desiaty a majú jemnú ovocnú chuť.

Kustovnica čínska je bohatá na betakarotén, vitamíny C, B1 a B2, esenciálne aminokyseliny a zinok, železo či vápnik. Je obľúbeným prostriedkom tradičnej čínskej medicíny, kde sa využíva pre svoje priaznivé účinky na činnosť žalúdka, pečene, žlčníka a obličiek. Tým, že čistí ľadvinový a krvný systém, je vhodné ju konzumovať pri detoxikácii a kožných problémoch, ako sú ekzémy, lupienka či akné. Pomáha tiež zmierňovať prejavy alergií. Zároveň posilňuje imunitu, a chráni tak organizmus pred pôsobením vírusov. Kustovnica je tiež významným antioxidantom, takže predchádza predčasnému starnutiu pleti a tvorbe vrások.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika