/    /    /    /    /  

Hanoju Graviola pyré 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Trávení, Ostatní šťávy a sirupy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Hanoju Graviola pyré 500 ml

Graviola pyré Hanoju je čistou šťávou z tropických plodů. Díky nulovému obsahu přidaných látek a šetrnému zpracování si zachovává maximální podíl účinných látek a je také vhodné i pro vegany. Graviola je známá svými pozitivními účinky na zvýšený krevní tlak, cholesterol v krvi, což z ní činí výborný podpůrný prostředek při léčbě rakoviny.

Pyré z gravioly má posilující účinky na celý organismus. Je vhodné pro silnější imunitu, správnou funkci trávicího traktu i vylučování žaludečních šťáv. Působí pozitivně také při revmatismu a artritidě. Snižuje hladinu krevního cukru a špatného cholesterolu.

Pravidelné užívání gravioly harmonizuje vysoký krevní tlak a posiluje činnost kardiovaskulárního systému. Je také vhodným doplňkem při léčbě rakoviny, kdy působí jak proti rakovinným buňkám a zároveň eliminuje vedlejší účinky chemoterapie.

Dávkování: Před použitím protřepejte. 30 ml pyré užívejte jednou až dvakrát denně. Rozmíchejte v malém množství tekutiny. Děti užívají 15-20 ml jedenkrát denně. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 1 měsíce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud máte nízký krevní tlak, užíváte léky na snížení krevního tlaku nebo léky na povzbuzení srdeční činnosti. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Graviola pyré1)
1) Bio
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
příznivé účinky: revmatismus a artritida, vysoký krevní tlak

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de