/    /    /    /    /  

Saloos Grep 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Grep 10 ml

Esenciální olej Grep Saloos osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Také eliminuje otoky, uvolňuje namožené napjaté svaly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.

Svěží citrusová lehce nahořklá až trpká vůně grepu má tonizující účinky na celý organismus. Působí proti depresím, zahání smutek, mírní dopady stresu a navozuje příjemnou náladu. Osvěžující vůně mírní vytrvalé bolesti hlavy i migrénu, uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Grep 10 ml

Esenciálny olej Grep Saloos osviežuje telo i myseľ, pôsobí antidepresívne a navodzuje pohodovú náladu. Ovocná vôňa stimuluje psychické i fyzické sily. Tiež eliminuje opuchy, uvoľňuje namáhané napäté svaly. Mierni vytrvalé bolesti hlavy aj nevoľnosti s tým spojené.

Svieža citrusová jemne horká trpká vôňa grepu tonizujúce účinky na celý organizmus. Pôsobí proti depresiám, zaháňa smútok, mierni dopady stresu a navodzuje príjemnú náladu. Osviežujúca vôňa mierni vytrvalé bolesti hlavy aj migrénu, uvoľňuje napäté svaly a pôsobí ľahko spazmolyticky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Paradisi Peel Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz