/    /    /    /  

Energy Grepofit drops 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání, Křečové žíly, Imunitní systém, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
340
ks
Bez DPH 296 Kč

Energy Grepofit drops 30 ml

Grepofit drops Energy je unikátní preparát, který má skvělé účinky při virových a bakteriálních infekcích, jako jsou chřipka, angína a rýma. Utišuje kašel a bolest v krku, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Grepofit drops si poradí i s běžnými gynekologickými či urologickými problémy, zejména záněty a výtoky. Oproti užívání syntetických antibiotik je působení tohoto preparátu naprosto bez vedlejších nežádoucích účinků.

Grepofit nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií. Dokáže řešit některé cévní potíže, jako jsou křečové žíly, záněty žil nebo trombóza. Napomáhá při problémech s alergiemi, astmatem a ekzémy, při žaludečních a střevních potížích, vředech a zánětech žaludeční sliznice. Rovněž potlačuje vznik a rozvoj plísní jak v organismu, tak i na pokožce.

Efektivní složky z grapefruitu přispívají k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Echinacea napomáhá zdraví dýchacích cest a přispívá k přirozené obraně organismu. Ibišek súdánský podporuje funkce močových a trávicích cest a přispívá k udržení zdravých cév. Šalvěj lékařská obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které působí proti škodlivým volným radikálům a napomáhají k posílení obranyschopnosti organismu.

Dávkování: 9 - 15 kapek 1 - 3x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Výrobek obsahuje min. 25% alkoholu. Není určeno pro děti. Neužívejte v době těhotenství a kojení. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Energy Grepofit drops 30 ml

Grepofit drops Energy je unikátny preparát, ktorý má vynikajúce účinky pri vírusových a bakteriálnych infekciách, ako sú chrípka, angína a nádcha. Utišuje kašeľ a bolesť v hrdle, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Grepofit drops si poradí aj s bežnými gynekologickými či urologickými problémami, predovšetkým zápalmi a výtokmi. Oproti užívaniu syntetických antibiotík je pôsobenie tohto preparátu úplne bez vedľajších nežiadúcich účinkov.

Grepofit nenarušuje zdraviu prospešnú bakteriálnu flóru, ale naopak, potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií. Dokáže riešiť niektoré cievne ťažkosti, ako sú kŕčové žily, zápaly žíl alebo trombóza. Napomáha pri problémoch s alergiami, astmou a ekzémami, pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Rovnako potláča vznik a rozvoj plesní, ako v organizme, tak aj na pokožke.

Efektívne zložky z grapefruitu prispievajú k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív. Echinacea napomáha zdraviu dýchacích ciest a prispieva k prirodzenej obrane organizmu. Ibištek sudánsky podporuje funkcie močových a tráviacich ciest a prispieva k udržaniu zdravých ciev. Šalvia lekárska obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pôsobia proti škodlivým voľným radikálom a napomáhajú posilneniu obranyschopnosti organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lihový extrakt z grapefruitu, Lihový extrakt z listu šalvěje lékařské, Lihový extrakt z kořene a květu třapatky nachové, Lihový extrakt z květu ibišku súdánského
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz