/    /    /    /  

Energy Grepofit

Značka:
Množství: 135 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání, Křečové žíly, Imunitní systém, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
368
ks
Bez DPH 320 Kč

Energy Grepofit

Grepofit Energy je unikátní preparát, který má skvělé účinky při virových a bakteriálních infekcích, jako jsou chřipka, angína a rýma. Utišuje kašel a bolest v krku, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Grepofit si poradí i s běžnými gynekologickými či urologickými problémy, zejména záněty a výtoky. Oproti užívání syntetických antibiotik je působení tohoto preparátu naprosto bez vedlejších nežádoucích účinků.

Grepofit nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií. Dokáže řešit některé cévní potíže, jako jsou křečové žíly, záněty žil nebo trombóza. Napomáhá při problémech s alergiemi, astmatem a ekzémech, při žaludečních a střevních potížích, vředech a zánětech žaludeční sliznice. Rovněž potlačuje vznik a rozvoj plísní jak v organismu, tak i na pokožce.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 1-3x denně. V akutních případech 2 kapsle každou hodinu (maximálně 12 kapslí denně). Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Energy Grepofit

Grepofit Energy je unikátny preparát, ktorý má vynikajúce účinky pri vírusových a bakteriálnych infekciách, ako sú chrípka, angína a nádcha. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorení. Grepofit si poradí aj s bežnými gynekologickými či urologickými problémami, predovšetkým zápalmi a výtokmi. Oproti užívaniu syntetických antibiotík je pôsobenie tohto preparátu úplne bez vedľajších nežiadúcich účinkov.

Grepofit nenarušuje zdraviu prospešnú bakteriálnu mikroflóru, no zároveň potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií. Dokáže riešiť niektoré cievne ťažkosti, ako sú kŕčové žily, zápaly žíl alebo trombóza. Napomáha pri problémoch s alergiami, astmou a pri ekzémoch, žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Rovnako potláča vznik a rozvoj plesní ako v organizme, tak aj na pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z grapefruitových jader, Třapatka Nachová, Ibišek súdánský, Šalvěj lékařská, Sójový olej, Včelí vosk
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz