/    /    /    /  

Energy Grepofit nosol 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dýchání, Játra a žlučník, Imunitní systém, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
259
ks
Bez DPH 214 Kč

Energy Grepofit nosol 20 ml

Grepofit Nosol Energy je bioinformační přípravek určený pro hygienu nosu a jeho sliznic. Kombinuje v sobě termální vodu z Podhájska s účinky grepového extraktu šišáku a šalvěje doplněných kyselinou hyaluronovou a silicí z myrty obecné. Vodička Grepovit čistí nos a jeho sliznice, uvolňuje dýchání a je vhodná při rýmě a jejích projevech.

Grepofit je vhodné užívat již od počátečních příznaků onemocnění a pokračovat až do úplného odeznění příznaků. Termální voda zajišťuje dokonalou nosní hygienu. Odstraní nečistoty usazené na nosní sliznici a harmonizuje její funkci. Kombinace šalvěje, šišáku, grepového extraktu, myrhy a kyseliny hyaluronové uvolňuje nosní dutinu a usnadňuje dýchání pří rýmě i pobytu v klimatizovaném prostředí.

Grepofit zmírňuje průběh obtíží a předchází jejich opětovnému vzniku. Při preventivním použití dezinfikuje nosní dutinu a snižuje riziko infekcí horních cest dýchacích tím, že udržuje optimální vlhkost nosních sliznic.

Použití: Dle potřeby aplikujte do nosu vždy 1 stříknutí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua Mineralis, Salvia Officinalis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Citrus Paradisi Fruit Extract, Citric Acid, Myrtus Communis Leaf Oil, Limonene, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz