/    /    /    /  

Energy Grepofit spray 14 ml

Značka:
Množství: 14 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Dýchání, Křečové žíly, Imunitní systém, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
231
ks
Bez DPH 191 Kč

Energy Grepofit spray 14 ml

Grepofit spray Energy je antiseptickým bioinformačním přípravkem s praktickým sprejovým aplikátorem, jehož užití je vhodné především při bolestech v krku, ale i dalších onemocněních dýchacích cest způsobených viry či bakteriemi. V jeho složení naleznete výtažek z grepových jader, česneku setého a propolisu. Má jemnou svěží vůni mentolu a díky malému balení se skvěle hodí na cesty.

Grepofit je vhodný při bolestech v krku, dráždivém kašli, angíně, chřipce i alergiích nebo aftech v ústech. Díky obsahu extraktu z grepových jadérek, česneku, třapatky nachové a propolisu má protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Dezinfikuje krk i ústa, odstraňuje viry i bakterie a díky analgetickým účinkům pomáhá snižovat bolest v krku. Poradí si také s nepříjemným svěděním v krku i drážděním při kašli. Harmonizuje sliznice nosohltanu i celého dýchacího ústrojí a pomáhá odstraňovat zápach z úst.

Použití: Aplikujte do nosu 3 stříknutí 4krát denně.

Tip: Výrobek má dobrou snášenlivost s antibiotiky i dalšími léky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Xylitol, Glycerin, Citrus Paradisi Seed Extract, Menthol, Allium Sativum Bulb Extract, Propolis Extract, Allantoin, Echinacea Purpurea Extract, Sodium Citrate, Citric Acid
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz