/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Značka:
Množství: 90 kapslí, 45 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Superpotraviny, Dárky pro muže
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
290
ks
Bez DPH 252 Kč

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Plody brazilské rostliny guarana jsou bohaté na vysoký podíl kofeinu. Díky tomu má guarana výborné stimulační účinky na organismus, zlepšuje soustředění a na rozdíl od kávy je šetrná k zažívání.

Díky vysokému obsahu kofeinu zvyšuje guarana psychickou i fyzickou výkonnost, zmírňuje ospalost a přispívá k mobilizaci energetických zásob organismu. Mimo to zvyšuje psychickou odolnost a pomáhá organismu lépe se vyrovnávat se stresovými a zátěžovými situacemi.

Guarana má také výborné antispazmatické účinky, pomáhá při bolestivé menstruaci a zlepšuje prokrvení tělesných orgánů i svalstva.

Dávkování: Užívejte 1- 2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Guarana bio, kapsle

Plody brazílskej rastliny guarana sú bohaté na vysoký podiel kofeínu. Vďaka tomu má guarana výborné stimulačné účinky na organizmus, zlepšuje sústredenie a na rozdiel od kávy je šetrná k zažívaniu.

Bio Guarana od Nástroje Zdravia vďaka vysokému obsahu kofeínu zvyšuje psychickú a fyzickú výkonnosť, zmierňuje ospalosť a prispieva k mobilizácii energetických zásob organizmu. Okrem toho zvyšuje psychickú odolnosť a pomáha organizmu lepšie sa vyrovnávať so stresovými a záťažovými situáciami.

Guarana má tiež výborné antispazmatické účinky, pomáha pri bolestivej menštruácii a zlepšuje prekrvenie telesných orgánov aj svalstva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Pravda | 15.11.2012 22:31:56 | Hanička:P

Můžu potvrdit, že to, co guarana slibuje, to taky plní. Cítím se mnohem míň unavená a celkově v pohodě:)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mletá semena guarany, Rostlinné kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz