/    /    /    /  

Naturalis Guarana 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
259
ks
Bez DPH 225 Kč

Naturalis Guarana 100 g

Extrakt z guarany Naturalis skvěle posiluje a vitalizuje celý organismus. Má povzbuzující účinky stejně jako káva, avšak bez vzniku závislosti či žaludečních nevolností. Plody guarany stimulují všechny tělesné funkce, podporují paměť i odolnost vůči zvýšené psychické a fyzické zátěži. Pravidelné užívání snižuje napětí a pomáhá lépe se vyrovnat s nadměrným stresem.

Guarana obsahuje kofeinu více než káva, avšak nemá negativní účinky na zažívání, nepřekyseluje žaludek a nezpůsobuje nervozitu. Přesto dokáže skvěle povzbudit organismus na dlouhou dobu a dodat množství energie. Plody guarany kromě kofeinu obsahují také vysoký podíl vitaminu C, antioxidanty, dále vitaminy řady B a zdraví prospěšné rostlinné silice.

Při pravidelném užívání guarana zvyšuje mentální výkonnost, působí proti únavě a udržuje mysl déle bdělou. Obsažený kofein také pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a při migrénách, ale také stimuluje spalování tuků a cukrů, a tím je vhodným pomocníkem při redukčních dietách. Extrakt z guarany je vhodný pro povzbuzení celého organismu a zvýšení jeho výkonnosti, posiluje paměť a koncentraci, pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Naturalis Guarana 100 g

Extrakt z guarany Naturalis skvele posilňuje a vitalizuje celý organizmus. povzbudzujúce účinky rovnako ako káva, ale bez vzniku závislosti či žalúdočných nevoľností. Plody guarany stimulujú všetky telesné funkcie, podporujú pamäť aj odolnosť voči zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži. Pravidelné užívanie znižuje napätie a pomáha lepšie sa vyrovnať s nadmerným stresom.

Guarana obsahuje viac kofeínu ako káva, ale nemá negatívne účinky na zažívanie, neprekysľuje žalúdok a nespôsobuje nervozitu. Napriek tomu dokáže skvelo povzbudiť organizmus na dlhú dobu a dodať množstvo energie. Plody guarany okrem kofeínu obsahujú tiež vysoký podiel vitamínu C, antioxidanty, ďalej vitamíny radu B a zdraviu prospešné rastlinné silice.

Pri pravidelnom užívaní guarana zvyšuje mentálnu výkonnosť, pôsobí proti únave a udržiava myseľ dlhšie bdelú. Obsiahnutý kofeín tiež pomáha pri vytrvalých bolestiach hlavy a pri migrénach, ale tiež stimuluje spaľovanie tukov a cukrov, a tým je vhodným pomocníkom pri redukčných diétach. Extrakt z guarany je vhodný pre povzbudenie celého organizmu a zvýšenie jeho výkonnosti, posilňuje pamäť a koncentráciu, pomáha telu lepšie sa vyrovnať so stresom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z guarany v prášku (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika