/    /    /  

Redecker Gumový kartáček na semiš 12 cm

404012 Suede-Crepe Brush

Značka:
Množství: 12 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Redecker Gumový kartáček na semiš 12 cm

Gumový kartáček na semiš Redecker odstraní jemnější nečistoty z obuvi, a připraví ji tak k dalšímu ošetření. Přírodní guma na sebe naváže nečistoty a lehce je odstraní, zároveň uhladí strukturu semišové obuvi a dodá jí upravený vzhled. Tělo kartáče je vyrobeno z olejovaného bukového dřeva, takže je velmi příjemné na omak a snadno se s ním pracuje.

Gumový kartáček si poradí s nečistotami, vyčistí a v jednom kroku i upraví vzhled semišové obuvi. Kartáček je ručně vyroben z přírodní gumy a bukového dřeva. Díky tomu se s ním snadno a příjemně pracuje a navíc vám vydrží dlouho poctivě sloužit.

Redecker Gumový kartáček na semiš 12 cm

Gumová kefka na semiš Redecker odstráni jemnejšie nečistoty z obuvi a pripraví ju tak k ďalšiemu ošetreniu. Prírodná guma na seba naviaže nečistoty a ľahko ich odstráni, zároveň uhladí štruktúru semišovej obuvi a dodá jej upravený vzhľad. Telo kefky je vyrobené z olejovaného bukového dreva, takže je veľmi príjemná na omak a ľahko sa s ňou pracuje.

Gumová kefka si poradí s nečistotami, vyčistí a v jednom kroku aj upraví vzhľad semišovej obuvi. Kefka je ručne vyrobená z prírodnej gumy a bukového dreva. Vďaka tomu sa s ňou ľahko a príjemne pracuje a navyše vám vydrží dlho poctivo slúžiť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo olejované, Přírodní guma
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de