/    /    /    /  

Energy Gynex 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Produktová řada: Energy Pentagram
Hodnocení:
4,2/5 6 hlasů
Cena
461
ks
Bez DPH 401 Kč

Energy Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Energy Gynex jsou díky bohatému složení skvělým pomocníkem pro zdraví zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují správnou činnost reprodukčního systému. Významné jsou také jeho účinky na menstruační cyklus, který harmonizují a upravují, ale také na štítnou žlázu a slinivku.

Kapky v sobě spojují množství bylinných látek, které pomáhají při hormonálních poruchách, stabilizují menstruační cyklus a také působí pozitivně při premenstruačních tenzích. Pomáhají v období přechodu, podporují plodnost i zdraví celého reprodukčního systému, pomáhají při zánětech vaječníků i při gynekologických problémech.

Ale kapky jsou vhodné i pro muže, neboť obsažené fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů, a podporují tak sexuální aktivitu. Kromě toho Gynex působí blahodárně na činnost štítné žlázy a s tím spojené nadměrné padání vlasů, stabilizuje psychiku, eliminuje potřebu přejídání. Zvyšuje odolnost pokožky, mírní náchylnost ke vzniku zánětů, kromě toho harmonizuje činnost hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, nadledvinek.

Silné bylinky

Bioinformační kapky Gynex mají natolik široké a zároveň citelné účinky na zdraví díky vysokému obsahu bylinných extraktů a éterických olejů. Kapky v sobě spojují extrakty z akátu, mochny husí, kakostu smrdutého, jestřabiny lékařské, fenyklu obecného, svízele syřišťového, chaluhy bublinaté, lékořice lysé, měsíčku lékařského, lučního jetele, bílé hluchavky, kontryhele obecného, brusnice borůvky, krkavce totenu a éterických olejů, jako je například máta, anýz či hřebíček. Tyto bylinky a rostliny mají komplexní účinky a pomáhají jak při léčbě akutních problémů, tak těmto problémům předcházejí. Bylinné kapky zlepšují činnost žláz s vnitřní sekrecí a tím pádem i produkci hormonů důležitých pro zdraví, psychickou pohodu i správnou činnost reprodukčního systému. Gynex pozitivně ovlivňuje zdraví štítné žlázy, nadledvinek, hypofýzy, epifýzy a dalších.

Pro pravidelnou menstruaci i proti stresu

Gynex dokáže zvýšit produkci potřebných hormonů a tím pomoci tělu od mnoha fyzických i psychických problémů. Ženy bude především zajímat úprava menstruačního cyklu, který bylinné kapky dokáží stabilizovat, upravit jeho sílu i délku a zároveň pomohou odbourat i nepříjemný premenstruační syndrom. Gynex se doporučuje užívat ženám i dívkám s nepravidelnou či bolestivou menstruací, po vysazení hormonální antikoncepce i při marné snaze otěhotnět. Ale Gynex není jen ženskou záležitostí, ocení jej obě pohlaví například při boji proti stresu. Jak už bylo řečeno, bylinné kapičky zvyšují produkci důležitých hormonů, které činí celé tělo odolnějším proti fyzické i psychické zátěži. Pomohou snadněji překonat zátěžová období, vyrovnat se s novými situacemi a být v celkově lepším psychickém rozpoložení.

Na detox a silnou imunitu

Užívání Gynexu můžete zařadit i na jaře či kdykoliv jindy, kdy chcete organismus pročistit a detoxikovat. Bylinky nejenom že zlepšují vylučování škodlivin z těla, ale také s sebou přinášejí další pozitiva: zlepšují činnost zažívacího traktu, posilují trávení a podporují zdravou chuť k jídlu. A s detoxikací souvisí i další pozitivní účinek, a tím je silnější imunita. Pokud tělo dobře pracuje a vylučuje škodlivé látky, je také odolnější vůči nejrůznějším onemocněním či se s nimi daleko lépe a rychleji vypořádá.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Dospělí užívají 2 - 7 kapek 1 - 3x denně. Děti do 12 let 7 kapek denně. Děti od 3 let 2 kapky denně. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte.

Energy Gynex 30 ml

Bioinformačné kvapky Energy Gynex sú vďaka bohatému zloženiu výborným pomocníkom pre zdravie zažívacieho traktu aj vylučovacieho systému, podporujú správnu činnosť reprodukčného systému. Významné sú takisto jeho účinky na menštruačný cyklus, ktorý harmonizujú a upravujú, ale tiež na štítnu žľazu a slinivku.

Kvapky v sebe spájajú množstvo bylinných látok, ktoré pomáhajú pri hormonálnych poruchách, stabilizujú menštruačný cyklus a takisto pôsobia pozitívne pri predmenštruačných tenziách. Pomáhajú v období prechodu, podporujú plodnosť aj zdravie celého reprodukčného systému, pomáhajú pri zápaloch vaječníkov aj pri gynekologických problémoch.

Kvapky sú však vhodné aj pre mužov, pretože obsiahnuté fytoestrogény zvyšujú počet testosterónových receptorov, a podporujú tak sexuálnu aktivitu. Okrem toho Gynex pôsobí blahodárne na činnosť štítnej žľazy a s tým spojené nadmerné padanie vlasov, stabilizuje psychiku, eliminuje potrebu prejedania. Zvyšuje odolnosť pokožky, mierni náchylnosť na vznik zápalov, okrem toho harmonizuje činnosť hypofýzy, epifýzy, brzlíka, štítnej žľazy, slinivky, nadobličiek.

Silné bylinky

Bioinformačné kvapky Gynex majú natoľko široké a zároveň citeľné účinky na zdravie vďaka vysokému obsahu bylinných extraktov a éterických olejov. Kvapky v sebe spájajú extrakty z agátu, nátržníka husieho, pakostu smradľavého, jarabiny lekárskej, feniklu obyčajného, lipkavca pravého, chaluhy bublinatej, sladkého drievka, nechtíka lekárskeho, lúčnej ďateliny, hluchavky bielej, alchemilky obyčajnej, brusnice čučoriedkovej, krvavca lekárskeho a éterických olejov, ako je napríklad mäta, aníz, či klinček. Tieto bylinky a rastliny majú komplexné účinky a pomáhajú ako pri liečbe akútnych problémov, tak týmto problémom predchádzajú. Bylinné kvapky zlepšujú činnosť žliaz s vnútornou sekréciou a tým aj produkciu hormónov dôležitých pre zdravie, psychickú pohodu aj správnu činnosť reprodukčného systému. Gynex pozitívne ovplyvňuje zdravie štítnej žľazy, nadobličiek, hypofýzy, epifýzy a ďalších.

Pre pravidelnú menštruáciu aj proti stresu

Gynex dokáže zvýšiť produkciu potrebných hormónov a tým pomôcť telu pri mnohých fyzických aj psychických problémoch. Ženy bude zaujímať predovšetkým úprava menštruačného cyklu, ktorý bylinné kvapky dokážu stabilizovať, upraviť jeho silu aj dĺžku a zároveň pomôžu odbúrať aj nepríjemný predmenštruačný syndróm. Gynex sa odporúča užívať ženám a dievčatám s nepravidelnou či bolestivou menštruáciou, po vysadení hormonálnej antikoncepcie aj pri márnej snahe otehotnieť. No Gynex nie je len ženskou záležitosťou, ocenia ho obe pohlavia napríklad v boji proti stresu. Ako už bolo povedané, bylinné kvapky zvyšujú produkciu dôležitých hormónov, ktoré zodolňujú celé telo voči fyzickej aj psychickej záťaži. Pomôžu ľahšie prekonať záťažové obdobia, vyrovnať sa s novými situáciami a byť celkovo v lepšom psychickom rozpoložení.

Na detox a silnú imunitu

Užívanie Gynexu môžete zaradiť aj na jar či kedykoľvek inokedy, kedy chcete organizmus prečistiť a detoxikovať. Bylinky nielenže zlepšujú vylučovanie škodlivín z tela, ale takisto so sebou prinášajú ďalšie pozitíva: zlepšujú činnosť zažívacieho traktu, posilňujú trávenie a podporujú zdravú chuť do jedla. A s detoxikáciou súvisí aj ďalší pozitívny účinok a tým je silnejšia imunita. Pokiaľ telo dobre pracuje a vylučuje škodlivé látky, je tiež odolnejšie voči najrôznejším ochoreniam a omnoho lepšie a rýchlejšie sa s nimi vysporiada.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

***** | 28.5.2014 19:06:07 | Martina

Kapky ulevují od křečí hladkého svalstva, mají rychlý nástup účinku. Při pravidelném užívání harmonizují menstruační cyklus, pomáhají po vysazení HA.

* povinné

Související dotazy z poradny

Je nutná týdenní pauza při užívání Gynexu?

Chtěla jsem se zeptat jestli při každém novém balení kapek Gynex musím po třech týdnech udělat týdenní pauzu. ...

Kdy a jak správně užívat kapky Gynex?

Zakoupila jsem si bioinformační kapky Gynex a potřebovala bych vědět kdy přesně je užívat. Zda před jídlem, ...

Současné užívání Gynexu společně s hormony předepsanými lékařem

Chtěla jsem se zeptat, jestli mohu užívat kapky Gynex společně s hormony, které mi předepsal lékař ( přesný ...

Gynex při menopauze a týdenní pauza užívání

Pravidelně užívám bioinformační kapky Gynex proti příznakům menopauzy, 2x denně 3 kapky dle vašeho ...

Gynex při menopauze a ztracené menstruaci

Je mi 40 let a na základě odběru krve mi byla zjištěna předčasné menopauza. Můžete mi doporučit potravinový ...

Vlastnosti

Složení: Bylinný extrakt (82,6 %) , Sorbitol, Mikrokrystalická celulóza, Voda, Xantan, Výtažek z grapefruitu, Sorban draselný, Směs silic (0,12 %) , Hluchavka bílá, Měsíček lékařský, Chaluha bublinatá, Kakost smrdutý, Lékořice Lysá, Všedobr horní, Mochna husí, Jetel luční, Jeřabina lékařská, Svízel syřišťový, Trnovník akát, Kontryhel obecný, Fenykl obecný
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Energy Pentagram
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz