/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Hanoju

Značka Hanoju

Firma Hanoju vznikla v roce 2003 v Německu a zabývá se výhradně výživovými doplňky. Je jednou z prvních společností, které nabízejí výrobky v certifikované bio kvalitě. V současné době působí v několika zemích EU. Doplňky stravy Hanoju nadchnou všechny zastánce zdravého životního stylu i sportovce a představují skvělý způsob, jak pročistit svůj organismus a nastartovat imunitní systém. 

V nabídce Hanoju najdete šetrně získané produkty bez zbytečných aditiv, jako jsou umělá aromata, barviva, konzervanty a sladidla. Obaly kapslí jsou vyrobené z čistě rostlinné celulózy, a tak je převážná část doplňků vhodná i pro alergiky či vegetariány a vegany. Vybírat můžete z koncentrovaných ovocných šťáv, populárních houbových extraktů, maca prášku, goji či řas získaných z vysoce kvalitních zdrojů. Doplňky stravy jsou bohaté na vitaminy, minerály, nenasycené mastné kyseliny i aminokyseliny. Jsou tedy skvělou volbu pro detoxikaci organismu, celkové posílení imunity, dodání energie, ale i snížení cholesterolu apod.

Řazení: Certifikát:
500 ml
540
Acai pyré  je bohatým zdrojem vitaminů, antioxidantů, minerálních látek a vlákniny. Zlepšuje činnost trávicího traktu a kardiovaskulárního systému,
120 tablet
660
AFA Klamath řasy jsou skvělým zdrojem bílkovin pro vegetariány, mají detoxikační účinky a celkově napomáhají správné funkci imunitního systému.
100 g
600
Prášek ze žampiónu je významným antioxidantem, podporuje správnou funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje i krevní tlak či hladinu cukru krvi
500 ml
299
Aloe vera má příznivé účinky na imunitu či metabolismus a díky svým detoxikačním účinkům čistí organismus od škodlivých látek.
250 tablet
600
Tablety z guarany jsou výborným prostředkem pro povzbuzení při dlouhém studiu, řízení auta či jakékoliv výraznější fyzické či psychické námaze.
100 g
600
Prášek z houby jménem ucho jidášovo má příznivý vliv na imunitní systém, trávicí ústrojí či cvéní systém. Je vhodný také při vyčerpání ogranismu.
100 g
299
Prášek z baobabu má výrazné antioxidační účinky, působí příznivě na činnost metabolismu, hladinu cholesterolu, stav svalů, kostí či zubů. 
100 g
600
Prášek z rezavce šedého působí přiznivě při žaludečních zánětech, vředech či kolitidách a má také pozitivní vliv na onemocnění pokožky.
500 g
270
Chia semínka dodají tělu potřebnou energii a zasytí na dlouhou dobu. Jsou výborným doplňkem při větší fyzické námaze.
100 g
180
Čaj má prospěšný vliv při léčbě žaludečních potížích, významně podporuje správnou funkci imunitního systému a působí proti zánětům, virům či bakteri
100 g
600
Jemně mletý prášek z houby coprinus neboli hnojník obecný je bohatý na minerály, aminokyseliny i antioxidanty a přispívá ke správné činnosti cévního
90 kapslí
420
Kombinace výtažků z chmele a meduňky usnadní vaši cestu do říše snů a zároveň působí příznivě na psychiku při vyčerpanosti či depresivních náladách,
500 ml
540
Šťáva z plodů kustovnice čínské je vitaminovou bombou, která přispívá k lepší činnosti jater či ledvin, pomáhá při léčbě lupénky či alergií a celkov
90 kapslí
390
Vilcacora neboli kočičí dráp je výborným prostředkem pro posílení imunitního i trávicího systému a nemá žádné vedlejší účinky.
250 g
360
Konopný protein jako jeden z nejkvalitnějších proteinů celkově posiluje organismus, vyživuje svalovou hmotu a detoxikuje.
100 g
600
Korálový vápník vyronává pH v organisnu, přispívá ke správnému stavu kostí či svalů i správné činnosti metabolismu či nervového systému.
60 kapslí
630
Olej z krevet je jedním z nejsilnějších antioxidantů, přispívá ke správné činnosti mozku či krevního oběhu a napomáhá zlepšovat koncentraci a fungov
1-18 z 32prvníposlednívpřed