/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Hanoju

Značka Hanoju

Firma Hanoju vznikla v roce 2003 v Německu a zabývá se výhradně výživovými doplňky. Je jednou z prvních společností, které nabízejí výrobky v certifikované bio kvalitě. V současné době působí v několika zemích EU. Doplňky stravy Hanoju nadchnou všechny zastánce zdravého životního stylu i sportovce a představují skvělý způsob, jak pročistit svůj organismus a nastartovat imunitní systém. 

V nabídce Hanoju najdete šetrně získané produkty bez zbytečných aditiv, jako jsou umělá aromata, barviva, konzervanty a sladidla. Obaly kapslí jsou vyrobené z čistě rostlinné celulózy, a tak je převážná část doplňků vhodná i pro alergiky či vegetariány a vegany. Vybírat můžete z koncentrovaných ovocných šťáv, populárních houbových extraktů, maca prášku, goji či řas získaných z vysoce kvalitních zdrojů. Doplňky stravy jsou bohaté na vitaminy, minerály, nenasycené mastné kyseliny i aminokyseliny. Jsou tedy skvělou volbu pro detoxikaci organismu, celkové posílení imunity, dodání energie, ale i snížení cholesterolu apod.

Řazení: Certifikát:
500 ml
540
Acai pyré  je bohatým zdrojem vitaminů, antioxidantů, minerálních látek a vlákniny. Zlepšuje činnost trávicího traktu a kardiovaskulárního systému,
120 tablet
660
AFA Klamath řasy jsou skvělým zdrojem bílkovin pro vegetariány, mají detoxikační účinky a celkově napomáhají správné funkci imunitního systému.
100 g
600
Prášek ze žampiónu je významným antioxidantem, podporuje správnou funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje i krevní tlak či hladinu cukru krvi
500 ml
299
Aloe vera má příznivé účinky na imunitu či metabolismus a díky svým detoxikačním účinkům čistí organismus od škodlivých látek.
250 tablet
600
Tablety z guarany jsou výborným prostředkem pro povzbuzení při dlouhém studiu, řízení auta či jakékoliv výraznější fyzické či psychické námaze.
100 g
299
Tradiční ajurvédská rostlina má příznivé účinky na srdce, cévní systém či krevní tlak. Zároveň přispívá ke snížování hladiny cholestrerolu.
100 g
600
Prášek z houby jménem ucho jidášovo má příznivý vliv na imunitní systém, trávicí ústrojí či cvéní systém. Je vhodný také při vyčerpání ogranismu.
100 g
299
Prášek z baobabu má výrazné antioxidační účinky, působí příznivě na činnost metabolismu, hladinu cholesterolu, stav svalů, kostí či zubů. 
500 ml
240
Brusinková šťáva má příznivý vliv při zánětech či infekčích močových cest a ledvin, má výrazné antioxidační účinky a celkově posiluje organismus.
100 g
600
Prášek z rezavce šedého působí přiznivě při žaludečních zánětech, vředech či kolitidách a má také pozitivní vliv na onemocnění pokožky.
500 g
270
Chia semínka dodají tělu potřebnou energii a zasytí na dlouhou dobu. Jsou výborným doplňkem při větší fyzické námaze.
100 g
180
Čaj má prospěšný vliv při léčbě žaludečních potížích, významně podporuje správnou funkci imunitního systému a působí proti zánětům, virům či bakteri
100 g
600
Jemně mletý prášek z houby coprinus neboli hnojník obecný je bohatý na minerály, aminokyseliny i antioxidanty a přispívá ke správné činnosti cévního
90 kapslí
420
Kombinace výtažků z chmele a meduňky usnadní vaši cestu do říše snů a zároveň působí příznivě na psychiku při vyčerpanosti či depresivních náladách,
500 ml
540
Šťáva z plodů kustovnice čínské je vitaminovou bombou, která přispívá k lepší činnosti jater či ledvin, pomáhá při léčbě lupénky či alergií a celkov
500 ml
510
Pyré z gravioly je vhodné při léčbě vysokého krevního tlaku, špatném cholesterolu i cukru v krvi. Pomáhá při problémech trávicího traktu, revmatismu
100 g
600
Houbový prášek z korálovce ježatého má příznivé účinky na žaludek, nervový systém i psychiku a zároveň celkově posílí imunitní systém.
1-18 z 37první2poslednívpřed