/    /    /    /  

Saloos Harmonie 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Harmonie 10 ml

Saloos Harmonie je jedinečná vyvážená kompozice vonných olejů vyráběná v lékopisné kvalitě. Jednotlivé esenciální oleje navzájem podporují své účinky a působí v rovnováze. Směs dlouhodobě provoní vaši domácnost a přinese do ní příjemnou atmosféru.

Harmonie má vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu a podporuje jejich revitalizaci. Vůně éterických olejů působí na emoce, nervový systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Jejich použití je nesmírně vhodné i ve chvilkách vyčerpání či stresu.

Tato variace obsahuje balzamické tóny kafru, svěžího jalovce a jiskrného citronu, jenž osvěží tělo i mysl. Podpoří relaxační potenciál vašich chvilek odpočinku a přinese vám novou vlnu energie. Zmírňuje známky únavy a nadměrného duševního vypětí.

Povzbuďte svou mysl

Hledáte něco, co vás skutečně osvěží a dodá vám potřebnou energii? Tato směs vonných silic je jako stvořená právě pro chvíle, kdy vám chybí síly a potřebujete načerpat dobrou náladu a chuť do života. Svěží bylinné tóny krásně provoní vaši domácnost a jsou vhodné například i do kanceláře, do obchodů či do čekáren. Vůně Harmonie vás příjemně naladí a podporuje pozitivní emoce.

Osvěžující nálož

Směs esenciálních olejů totiž působí na vaše tělo i mysl. Je ideální ve chvílích duševního či tělesného vyčerpání a dodává energii a sílu. Svěží tóny jalovce revitalizují tělo i mysl a balzamická vůně kafru působí na všechny vaše smysly zklidňujícím dojmem. Jiskrný citron pak doplňuje celou kompozici a přímo vás zavalí vlnou dobré nálady a energie. Celá směs vůní pak působí antistresově a rozzáří vaše všední dny.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Harmonie 10 ml

Saloos Harmónia je jedinečná vyvážená kompozícia vonných olejov vyrábaná v liekopisnej kvalite. Jednotlivé esenciálne oleje navzájom podporujú svoje účinky a pôsobia v rovnováhe. Zmes dlhodobo prevonia vašu domácnosť a prinesie do nej príjemnú atmosféru.

Harmónia má vplyv na psychickú aj fyzickú stránku organizmu a podporuje ich revitalizáciu. Vôňa éterických olejov pôsobí na emócie, nervový systém a spúšťa ozdravný proces celého organizmu. Ich použitie je nesmierne vhodné aj vo chvíľkach vyčerpania či stresu.

Táto variácia obsahuje balzamické tóny gáfru, sviežeho jalovca a žiarivého citróna, ktorý osvieži telo i myseľ. Podporí relaxačný potenciál vašich chvíľ oddychu a prinesie vám novú vlnu energie. Zmierňuje známky únavy a nadmerného duševného vypätia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz