/    /    /    /    /  

Energy Hawaii Spirulina

Značka:
Množství: 200 tablet
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Další velikosti: 100 g / 499 Kč
Kategorie: Spirulina
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Energy Hawaii Spirulina

Hawaii Spirulina Energy jsou tablety z řasy získané z čisté vody na Havajských ostrovech. Unikátní doplněk stravy představuje skvělý zdroj rostlinných bílkovin, a je tak vhodná pro vegetariány a vegany. Spirulina je bohatá na výborně vstřebatelné vitaminy A, B12, C, E a minerální látky jako železo, hořčík, draslík, zinek či selen. Obsažený chlorofyl navíc vyniká svými dezinfekčními účinky.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie a zároveň působí jako tonikum. Díky vysokému obsahu železa je vhodná při chudokrevnosti. Má také příznivé účinky na trávicí a zažívací systém, zlepšuje střevní mikroflóru. Obsahuje velké množství živin a rychleji navozuje pocit plného žaludku, a tak je její užití vhodné při redukci tělesné hmotnosti. Spirulina také působí příznivě na krevní systém. Pomáhá harmonizovat hladinu krevního cukru i cholesterolu.

Spirulina přispívá ke správné činnosti imunitního systému a podporuje regeneraci organismu. Je bohatá na antioxidanty, díky čemuž chrání buňky před předčasným stárnutím a celkově povzbuzuje. Má také detoxikační účinky, a pomáhá tak odstraňovat škodliviny z jater a ledvin, a tím přispívá ke zdravému vzhledu pokožky.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1-3krát denně, zapíjejte tekutinou.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Spirulina Platensis
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz