/    /    /    /    /    /  

Henné Color Henna Vitamínová, Premium Végétal 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Henné Color Premium Végétal
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
260
ks
Bez DPH 215 Kč

Henné Color Henna Vitamínová, Premium Végétal 100 g

Vitamínová henna Henné Color Premium Végétal je vlasovou péčí, která kombinuje ty nejlepší vlastnosti tradiční henny, chininovníku a zeleného čaje. Pro zdravé a krásně lesklé vlasy. Po použití jsou vlasy hebké, jemné, optimálně vyživené. Vitamínová henna navrací lesk, oživuje a revitalizuje stav vlasů.

Práškový mix obsahuje hennu, chinin a zelený čaj. Henna je používána už od starověku a pro své pečující, regenerační a barvící schopnosti je oblíbená už stovky let. Henna pokrývá vlas a chrání ho proti nepříznivým vlivům okolí. Posiluje vlasové vlákno i kořínky, dodává vlasům objem, lesk a pružnost. Chinin vyživuje a obnovuje. Je  velmi vhodný při nápravě roztřepených konečků. Revitalizuje lámavé a splihlé vlasy. Zelený čaj je silným antioxidantem, má ochranné a obnovující účinky.

Vitamínová henna je směsicí bylin, henny a přírodních extraktů. Nemá vliv na barevný odstín vlasů, ale dodává lesk, regeneruje poškozené vlasy a posiluje je.

Použití: Umyjte vlasy šamponem a směs nanášejte na vlhké ručníkem vysušené vlasy. Prášek smíchejte s horkou vodou v poměru 3:1 tak, abyste dosáhli krémové konzistence. Nanášejte od kořínků a pokryjte všechny vlasy. Zabalte do fólie, poté i do ručníku a nechte působit 30-120 minut. Čím déle necháte působit, tím větší budou regenerační účinky. Směs smyjte důkladně z vlasů teplou vodou a mytí zakončete chladnějším proudem vody.

Tip: Pro dokonalou krásu vlasů používejte v kombinaci s práškovými barvami s hennou. Ty podpoří celkovou regeneraci vlasů. A předejdete tak jejich poškozování při chemickém barvení.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny. Před použitím vyzkoušejte snášenlivost přípravku. Malé množství prášku smíchejte s vodou, aplikujte na předloktí a nechte 48 hodin. Pokud se objeví alergická reakce, přípravek nepoužívejte. V případě problémů po aplikaci, navštivte svého lékaře. Výrobek je určený jenom pro vnější použítí. Není vhodný pro barvení řas nebo obočí. Nepoužívejte ho ani na vlasy, pokud máte otevřené rány na pokožce hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cassia Italica Leaf Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Betula Alba (Birch) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract
i
i

barva: neutrální
konzistence: sypká
přebal: papírový
produktové řady: Henné Color Premium Végétal

Výrobce

NJD COSMETICS
28, RUE de la Chapelle
75018 Paříž
Francie
www.njd-cosmetics.com