/    /    /    /    /    /  

Henné Color Henna Zlatá blond 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Henné Color Basic
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
166
ks
Bez DPH 137 Kč

Henné Color Henna Zlatá blond 100 g

Přírodní barva na vlasy Henné Color dodá vašim vlasům nový odstín a neodolatelné odlesky. Je vhodná pro poškozené a suché vlasy, které hloubkově regeneruje. Zdravým vlasům vrátí život a přidá zářivý odstín barvy. Přírodní henna vlasy pěstí, regeneruje a pečuje o jejich krásu. Odstín Zlatá blond obsahuje kromě henny především Cassia a heřmánek, které regenerují a dodávají nazlátlé odlesky. Na tmavých vlasech má tato henna pouze regenerační účinky a nemění základní odstín vlasů. Dodává zlatavě medové odlesky.

Henna je tradiční přírodní barva na vlasy, která byla používána už ve starém Egyptě. Je zpracována z listů keře, který roste v subtropických zemích a jako barvivo na vlasy se používá už od starověku. Henna jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové kořínky, regeneruje vlasová vlákna a dodává zdravé odlesky a objem. Originální barva henny je zářivě červená, ale díky přidání dalších přírodních surovin je možné dosáhnout různých odstínů. Indigo, heřmánek, cassia obovata, slupky z ořechů a další přírodní látky dokáží dodat černé, modré, zlaté, hnědé nebo blond odlesky.

Konečná barva henny na vlasech záleží také na přírodní barvě vlasů. Henna se na vlasech vrství, výsledný odstín barvení je tak po každém použití stále zářivější a výraznější. Hennu můžete používat jakkoli často, barvení hennou nepoškozuje vlasy jako chemické barvy. Naopak vlasy regeneruje a přispívá k jejich kráse.

Použití: Hennu naneste na vlasy podle přiloženého návodu. Výslednou barvu henny na vlasech můžete pozměnit přidáním dalších složek při míchání barvící směsi. Heřmánkový čaj dodá zlaté odlesky, kakao nebo mletá káva studeně hnědé, chilli papričky a skořice zase teple červené.

Tip: Nechcete změnit barvu vlasů, ale chcete vyzkoušet zázračné regenerační účinky henny? Zkuste odstín Neutral, který vlasy pouze vyživí, ale jejich barevný odstín nezmění.

Upozornění: Mezi chemickým barvením vlasů a aplikací henny počkejte minimálně 3 týdny. Henna totiž reaguje s chemickými složkami vlasových barev a to ovlivňuje konečnou podobu barvy na vlasech.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Výborné! | 4.5.2014 19:34:48 | Martina

Světle oříškovým vlasům dodává henna teplý zlatý nádech a navíc je báječně regeneruje. Vlasy jsou jemnější, méně se mastí, konečky jsou zacelené. Barvu jsem nechala působit doporučované dvě hodiny.

Melír | 25.11.2015 13:47:40 | Jana

Dobrý den, mám melírem odbarvované vlasy, máte zkušenost, co to může udělat v kontaktu s touto Hennou? Díky

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cassia Italica Leaf Powder, Rheum Palmatum Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract
i
i

barva: blond, zlatá
konzistence: sypká
přebal: papírový
produktové řady: Henné Color Basic
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

NJD COSMETICS
28, RUE de la Chapelle
75018 Paříž
Francie
www.njd-cosmetics.com