/    /    /    /    /    /  

Henné Color Henna Zlatá blond, Premium Végétal 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní práškové barvy s hennou
Produktová řada: Henné Color Premium Végétal
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
260
ks
Bez DPH 215 Kč

Henné Color Henna Zlatá blond, Premium Végétal 100 g

Henné Color Premium Végétal je exkluzivní směs vyrobená z přírodních složek. Tato přírodní barva na vlasy vytvoří jedinečný originální odstín, navíc dodá i lesk a objem. Řada Premium Végétal obsahuje hennu a navíc i zelený čaj, který je velmi silný antioxidant a bojuje proti předčasnému stárnutí. Má ochranné a obnovující účinky.

Henna je tradiční přírodní barva na vlasy, která byla používána už ve starém Egyptě. Je zpracována z listů keře, který roste v subtropických zemích a jako barvivo na vlasy se používá už od starověku. Henna jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové kořínky, regeneruje vlasová vlákna a dodává zdravé odlesky a objem. Originální barva henny je zářivě červená, ale díky přidání dalších přírodních surovin je možné dosáhnout různých odstínů. Indigo, heřmánek, cassia obovata, slupky z ořechů a další přírodní látky dokáží dodat černé, modré, zlaté, hnědé nebo blond odlesky.

Odstín Zlatá blond je teple zlatavý s medovými odlesky. Výsledná barva je tvořená mixem přírodní henny, byliny Cassia a heřmánkovým extraktem. Výsledná barva záleží i na vašem vlastním odstínu vlasů. Tmavým vlasům dodá pouze odlesky, nezmění jejich barevný odstín. Překryje 100 % šedivých vlasů, po 3-4 týdnech doporučujeme dobarvování odrostů. Nebo si dopřejte častější použití. Zvýrazníte tak konečný odstín, který je s každým použitím stále sytější.

Použití: Umyjte vlasy šamponem a směs nanášejte na vlhké ručníkem vysušené vlasy. Prášek smíchejte s horkou vodou v poměru 3:1 tak, abyste dosáhli krémové konzistence. Před nanesením namažte čelo a pokožku okolo skalpu mastným krémem, abyste zabránili jejímu nechtěnému zbarvení. Přes ramena si dejte starý ručník. Nanášejte od kořínků a pokryjte všechny vlasy. Zabalte do fólie, poté i do ručníku a nechte působit 30-120 minut. Čím déle necháte působit, tím sytější bude výsledný barevný odstín a tím větší budou regenerační účinky. Směs smyjte důkladně z vlasů teplou vodou a mytí zakončete chladnějším proudem vody.

Tip: Pro dokonale zdravé a lesklé vlasy kombinujte s vitamínovou hennou, která vám poslouží jako občasná nadstandardní péče o vlasy.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny. Před použitím vyzkoušejte snášenlivost přípravku. Malé množství prášku smíchejte s vodou, aplikujte na předloktí a nechte 48 hodin. Pokud se objeví alergická reakce, přípravek nepoužívejte. V případě problémů po aplikaci, navštivte svého lékaře. Výrobek je určený jenom pro vnější použítí. Není vhodný pro barvení řas nebo obočí. Nepoužívejte ho ani na vlasy, pokud máte otevřené rány na pokožce hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cassia Italica Leaf Extract, Rheum Rhaponticum (Rhubarb) Root Extract, Chamomilla Recutita Flower/Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Reseda Luteola Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract
i
i

barva: blond, zlatá
konzistence: sypká
přebal: papírový
produktové řady: Henné Color Premium Végétal
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

NJD COSMETICS
28, RUE de la Chapelle
75018 Paříž
Francie
www.njd-cosmetics.com