/    /    /    /  

Herba Medica Hepafit

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Hepafit

Doplněk stravy Hepafit Herba Medica podporuje správnou činnost jater, žlučníku a žlučových cest. Pokud jste unavení, předráždění, máte poruchy trávení nebo bolesti hlavy, pravděpodobně je narušena funkce jater. Játra jsou hlavní detoxikační orgán v těle a pomáhají organismu zbavovat se nežádoucích látek, jako jsou těžké kovy a nitráty.

Hepafit napomáhá obnovení jaterních funkcí. Je vhodný jako doplněk při léčbě antibiotiky a kortikosteroidy, snižuje jejich vedlejší účinky. Pomáhá regenerovat jaterní tkáň po infekční žloutence, EB viróze, při chronických zánětech jater. Ovlivňuje zvýšenou hladinu cholesterolu a je výborný při chronickém únavovém syndromu.

Hepafit je tvořen účinným mixem bylin. Ostropestřec mariánský, smetanka lékařská a měsíček lékařský podporují správnou funkci jater a jejich detoxikační potenciál. Kopřiva dvoudomá pomáhá udržovat zdravé srdce a imunitní systém. Rozmarýn podporuje normální činnost jater a žlučových cest, stimuluje trávení. Bazalka pravá přispívá k posílení organismu a pomáhá proti stresu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Hepafit

Doplnok stravy Hepafit Herba Medica podporuje správnu činnosť pečene, žlčníka a žlčových ciest. Ak ste unavení, podráždení, máte poruchy trávenia alebo bolesti hlavy, pravdepodobne je narušená funkcia pečene. Pečeň je hlavný detoxikačný orgán v tele a pomáha organizmu zbavovať sa nežiaducich látok, ako sú ťažké kovy a nitráty.

Hepafit napomáha obnoveniu pečeňových funkcií. Je vhodný ako doplnok pri liečbe antibiotikami a kortikosteroidmi, znižuje ich vedľajšie účinky. Pomáha regenerovať tkanivo pečene po infekčnej žltačke, EB viróze, pri chronických zápaloch pečene. Ovplyvňuje zvýšenú hladinu cholesterolu a je výborný pri chronickom únavovom syndróme.

Hepafit je tvorený účinným mixom bylín. Pestrec mariánsky, púpava lekárska a nechtík lekársky podporujú správnu funkciu pečene a jej detoxikačný potenciál. Žihľava dvojdomá pomáha udržiavať zdravé srdce a imunitný systém. Rozmarín podporuje normálnu činnosť pečene a žlčových ciest, stimuluje trávenie. Bazalka pravá prispieva k posilneniu organizmu a pomáha proti stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ostropestřec mariánský plod, Kopřiva dvoudomá list, Rozmarýn lékařský list, Bazalka pravá list, Měsíček lékařský květ, Smetánka lékařská nať a kořen, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, únava, žlučník, játra a ledviny
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz