/    /    /    /    /  

Argital Heřmánková květinová voda 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Květinové vody
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
490
ks
Bez DPH 405 Kč

Argital Heřmánková květinová voda 125 ml

Argital Heřmánková květinová voda je skvělým univerzálním přípravkem s velmi všestranným využitím. Její čisté složení s olejem z heřmánku dodává prospěšné látky pokožce celého těla. Heřmánek je používán již od pradávna v tradičním léčitelství a užívá se jak vnitřně, tak na povrch pokožky. Má výjimečné zklidňující schopnosti, díky kterým zmírňuje podráždění kůže a veškeré příznaky s ním související, jako je zarudnutí či nepříjemné svědění.

Zároveň podporuje hojení a posiluje přirozenou regenerační schopnost kůže, díky čemuž napomáhá zacelovat drobné ranky a celkově revitalizuje kožní strukturu. Působí také aromaterapeuticky díky své báječné relaxační vůni. Květinová voda je tou nejlepší variantou, jak si dopřát péči rostlinných výtažků v příjemné formě lehké mlhy, která rovnoměrně pokryje vaše tělo, tvář i vlasy.

Květinovou vodu můžete používat na pleť obličeje, kde napomáhá tonizovat pokožku, stahovat póry a působit proti akné či dalším případným obtížím, jako jsou dermatitidy či vysušená místa. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé. Lze ji aplikovat také na vlasy po umytí pro snadnější rozčesávání a zároveň je skvělým prostředkem pro okamžité osvěžení celého těla. Vaše pokožka bude hedvábně jemná a svěží po celý den.

Použití: Květinová voda je vhodná pro univerzální použití. Aplikujte ji pomocí vatového tamponku jako tonikum na pleť či přímo sprejem pro osvěžení obličeje i těla.

Argital Heřmánková květinová voda 125 ml

Argital Harmančeková kvetinová voda je skvelým univerzálnym prípravkom s veľmi všestranným využitím. Jej čisté zloženie s olejom z harmančeka dodáva prospešné látky pokožke celého tela. Harmanček je používaný od pradávna v tradičnom liečiteľstve a užíva sa vnútorne i na povrch pokožky. Má výnimočné upokojujúce schopnosti, vďaka ktorým zmierňuje podráždenie kože a všetky príznaky s ním súvisiace, ako je začervenanie či nepríjemné svrbenie.

Zároveň podporuje hojenie a posilňuje prirodzenú regeneračnú schopnosť kože, vďaka čomu napomáha zaceľovať drobné ranky a celkovo revitalizuje kožnú štruktúru. Pôsobí tiež aromaterapeuticky vďaka svojej báječnej relaxačnej vôni. Kvetinová voda je tou najlepšou variantou, ako si dopriať starostlivosť rastlinných výťažkov v príjemnej forme ľahkej hmly, ktorá rovnomerne pokryje vaše telo, tvár aj vlasy.

Kvetinovú vodu môžete používať na pleť tváre, kde napomáha tonizovať pokožku, sťahovať póry a pôsobiť proti akné či ďalším prípadným ťažkostiam, ako dermatitídy či vysušené miesta. Je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Možno ju aplikovať aj na vlasy po umytí pre ľahšie rozčesávanie a zároveň je skvelým prostriedkom pre okamžité osvieženie celého tela. Vaša pokožka bude hodvábne jemná a svieža po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Oil1), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it