/    /    /    /    /  

Himalájská sůl do kadidelnic 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pomůcky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
34
ks
Bez DPH 28 Kč

Himalájská sůl do kadidelnic 200 g

Himalájská sůl do kadidelnic má silné očistné a dezinfekční účinky, a proto se skvěle hodí v případě, že potřebujete očistit prostor od negativní energie. Sůl také báječně poslouží jako součást očistných a léčebných směsí.

Kamennou, čistě přírodní himalájskou sůl můžete pro vykuřování použít dvěma způsoby. První oblast použití je přidávání soli do vykuřovacích směsí. Sůl má silně očistné i dezinfekční účinky, proto ji přidáváme tam, kde potřebujeme očistit prostor od negativních energií, nebo do směsí na uzdravení a léčení.

Druhou možností je nahradit solí písek v kadidelnici, slouží tedy jako izolační vrstva. Do kadidelnice nasypejte do 3/4 sůl a na ni položte žhnoucí uhlík. K uhlíku se dostává odspodu více kyslíku a lépe prohořívá, uvolní se také léčivé účinky kamenné soli. Po každém vykuřování odstraňte z kadidelnice popel a zbytky kuřidel tak, aby byla sůl bez větších nečistot. Pokud je sůl po určité době již značně znečištěna, je potřeba ji vyměnit.

Použití: Solí lze nahradit písek v kadidelnici nebo ji můžete přimíchat do vykuřovacích směsí.

Himalájská sůl do kadidelnic 200 g

Himalájska soľ do kadidelníc má silné očistné a dezinfekčné účinky, a preto sa skvele hodí v prípade, že potrebujete očistiť priestor od negatívnej energie. Soľ tiež báječne poslúži ako súčasť očistných a liečebných zmesí.

Kamennú, čisto prírodnú himalájskou soľ môžete pre vykurovanie použiť dvoma spôsobmi. Prvá oblasť použitia je pridávanie soli do vykurovacích zmesí. Soľ má silne očistné aj dezinfekčné účinky, preto ju pridávame tam, kde potrebujeme očistiť priestor od negatívnych energií, alebo do zmesí na uzdravenie a liečenie.
 
Druhou možnosťou je nahradiť soľou piesok v kadidelnici, slúži teda ako izolačná vrstva. Do kadidelnice nasypte do 3/4 soľ a na ňu položte žeravé uhlík. K uhlíku sa dostáva odspodu viac kyslíka a lepšie prehorieva, uvoľnia sa tiež liečivé účinky kamennej soli. Po každom vykurovaní odstráňte z kadidelnice popol a zvyšky vykurovadiel tak, aby bola soľ bez väčších nečistôt. Ak je soľ po určitej dobe už značne znečistená, je potrebné ju vymeniť.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Himalájská sůl
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový