/    /    /    /  

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
48
ks
Bez DPH 40 Kč

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej, Nepál 10 ml

Himalájský masážní olej z Nepálu od Chaudhary Biosys je unikátní směsí šesti himalájských olejů 100% přírodního původu a základního nosného oleje. Tato kombinace je výborná pro tišení bolestí, pomáhá při celkovém vyčerpání a únavě. Olej lze použít jak samostatně, tak jej přidat do rostlinného oleje nebo koupele.

Masážní olej obsahuje kvalitní himalájské oleje z libavky, kafru, máty, eukalyptu, javoru a citronelly. Ty se v Nepálu používají již po staletí při léčbě svalových bolestí, revmatismu, bolestí hlavy či migrén. Příjemně uvolní tělo a má také příznivé účinky při celkovém vyčerpání a únavě. Směs olejů je vhodná jak pro dospělé, tak pro větší děti.

Dávkování: 2-4 kapky oleje použijte k masáži postiženého místa, a to 3-4krát denně. U dětí pak použijte 2-3 kapky 2-3krát denně. Pro masáž celého těla je vhodné 25-35 kapek oleje přidat do 50 ml rostlinného oleje. Do koupele se pak dává 20-30 kapek.

Upozornění: Nepoužívejte olej v případě poranění pokožky. Není vhodný pro těhotné ženy a kojence. Vyhněte se kontaktu s očima.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Libavka, Kafr, Máta, Eucalyptus, Javor, Citronella, Základní olej
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com