/    /    /    /  

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
48
ks
Bez DPH 40 Kč

Chaudhary Biosys Himalájský masážní olej, Nepál 10 ml

Himalájský masážní olej je unikátní směsí 100% himalájských přírodních olejů a základního oleje, používaných po staletí ve stejném složení, prospěšných a bezpečných pro dospělé i děti. V Nepálu je tento masážní olej používán k léčení svalových bolestí, výronů, revmatismu, únavy, vyčerpání, migrén a bolestí hlavy.

certifikát:
konzistence: tekutá
barva: světle hnědá
balení: skleněný obal

použití: Olej by neměl být používán u kojenců, ani na porušenou kůži. Nepoužívejte v těhotenství. Chraňte oči.
dávkování: Dospělí 2-4 kapky vmasírovat 3-4 krát denně na postižené místo, děti 2-3 kapky 2-3 krát denně. K masážím celého těla se doporučuje do 50 ml rostlinného oleje přidat 25-35 kapek oleje, do koupele 20-30 kapek oleje.

složení: libavka (25%), kafr (20%), máta (21%), eucalyptus (15,5%), javor (0,5%), citronella (0,5%), základní olej (17%)

země původu značky: Nepál
charakteristika značky: Společnost s celým názvem Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd. (CBNL) byla založena v roce 2004 za záměrem spolupracovat s vládními agenturami a skupinami v oboru Non-Timber Forest Production (produkce bez kácení lesů). Započala zpracovatelský průmysl léčebných a aromaterapeutických rostlin, aby tak pomohla pozvednout méně privilegovanou nepálskou komunitu. Jakmile dojde k plnému rozvoji oblasti, bude mít možnost ekonomicky se osamostatnit a dále nevyužívat zdrojů dřevařského průmyslu. Lidé se budou moci živit pěstováním bylin dále zpracovávaných destilací pro výrobu éterických olejů.

kontakt na výrobce:
Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
P. O. Box 8975 EPC 1352
Khumaltar-15, Lalitpur
Nepal
www.biosysnepal.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com